Wpis z mikrobloga

Na Wykopie stabilnie: dwóch śmieszków ratowników wyciągnęło z garażu dziadka rękawice budowlane pamiętające I rozbiór Polski i nagrało film na którym je z łatwością niszczą a dla autentyczności poubierali się w kurtki i spodnie ratownicze. Efekt? Na chwilę obecną blisko 2700 wykopów, główna z płomieniem i jedynie 30 osób zakopało, a w komentarzach festiwal nienawiści do służby zdrowia, rządu, podatków, zusu i czego tam jeszcze podlany paniką z powodu koronawirusa. Ja wiem, że obecny rząd nie jest ani fajny, ani nikomu nie jest z ZUSem czy służbą zdrowia lekko a one same też są w kiepskim stanie i że w modzie jest hejtowanie wszystkich tych instytucji no ale szanujmy się choć trochę i sprawdzajmy wiarygodność źródeł (uwaga Sadol nie jest wiarygodnym źródłem).

A jeżeli ktoś jednak może mi zapewnić jakieś wiarygodne źródło tych informacji to proszę o podlinkowanie, a ja wtedy usunę ten gównowpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5359557/wirus-niestraszny-polskiej-sluzbie-zdrowia/

#koronawirus #sluzbazdrowia #manipulacja #coronavirus
  • 8
@Dugopis: sekcja komentarzy sluzy wlasnie do dyskusji i skoro przewaza narzekanie to chyba tylko wyrazny sygnal, ze cos jest zle? Czy to kobieca intuicja napedza twoje poczucie bycia lepszym od innych? Niby taka "mondra" mirabelka ale juz fakt, ze inni ludzie wykopuja dla beki gdzies magicznie umknal?