Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu: Włosy powinno się myć tak często jak tego potrzebują. Ktoś będzie mył włosy co 3 dni a ktoś codziennie. Niby możesz myć codziennie ale wybierz jakiś delikatny szampon bez sls.
@soshiu: zależy jak długie są włosy, jak myjesz i czym. Jak myjesz mocnymi detergentami i przy tym je mocno pocierasz, a później wycierasz je ręcznikiem to mogą się niszczyć. Ale jak używasz łagodnych szamponów, skupiasz się raczej na myciu skóry głowy, a później odsączasz mokre włosy w ręcznik to powinno być ok. Ja tak myję codziennie moje włosy.

Długie włosy łatwiej się niszczą, więc warto przed myciem dodatkowo nałożyć odżywkę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DavyX: Ja na codzień używam dziecięcych szamponów bo są delikatne ale warto sprawdzać skład. Najbardziej mi pasował Bambino ʕʔ ale miałam też z Mixy dla dzieci i dorosłych ale on miał sls i mi nie przypadł do gustu. Do tego odżywki i 1-2 razy w tygodniu myje włosy czymś mocniejszym i tu naprawdę super się u mnie sprawdzają szampony z firmy Franck Provost. Najlepsze jakie miałam, ale