Wpis z mikrobloga

@jakub-dolega kiedy ukazał się pierwszy baldur byłem dzieckiem więc mam prawo nie pamiętać "kwiku" że nie jest grą turową. Ale wiem że pomimo tego był grą która odniosła sukces i stała się kultowa. Tak więc uważam że po obu baldurach, tormencie, obu icewind dalach niektórzy mogę mieć zastrzeżenia co do wyglądu i mechaniki trzeciej części. Uważam też że te zastrzeżenia są tym bardziej uzasadnione jeżeli słyszę wśród ekspertów i innych znawców gier
@m00n gdzie napisałem że cokolwiek trzeba mi mówić co mam myśleć? To czy coś mi się podoba ostatecznie jest zawsze moją decyzją. Ale swoją drogą zawsze zastanawiała mnie ta pyszałkowatość. Skąd bierze się to podejście że tylko ja mogę mieć rację a wysłuchanie opinii kogokolwiek innego jest dla mnie niemalże obraźliwe? Uważam że jest odwrotnie. Opinia inna niż moja własna może otworzy oczy na rzeczy które się przegapiło. No ale przecież lepiej
@dom021: tak szczególnie potrzebujesz opinii kogoś innego niż ty sam żeby stwierdzić czy subiektywnie tobie się coś podoba czy nie, bo wszyscy przecież jesteśmy jednym kolektywnym bytem i każdy jest taki sam... Szkoda czasu.
@m00n pewnie obu nam nie chce się prowadzić tej dyskusji. Dlatego proponuję: zgódzmy się na fakcie że mamy różne opinie. (ʘʘ)
Udanego poniedziałku. Pozdrawiam. ( )