Wpis z mikrobloga

CZY DZIEWICE JESZCZE ISTNIEJĄ?

Znacie jakąś dziewicę? Czy one jeszcze istnieją? Mam subiektywnie wrażenie, że w większych miastach dziewice wyginęły w okolicach 2015 r. A każda nowa loszka po 18 r. życia/pójściu na studia jest automatycznie boltzowana przez Chada. 25-letnie dziewicy są być może gatunkiem wymarłym, jeśli gdzieś się uchowały to na jakiś Oazach, czy zapadłych wsiach Podkarpacia.

Macie jakieś dane/wrażenia w tym temacie?

#przegryw #blackpill #redpill #pytanie #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #plodnajulka #p0lka #danzinger
Danzinger - CZY DZIEWICE JESZCZE ISTNIEJĄ?

Znacie jakąś dziewicę? Czy one jeszcze ...

źródło: comment_1583073507JviNFpCU6yxjlr9kCDBQHo.jpg

Pobierz
  • 47
@Danzinger: no to wbrew pozorom jest ich sporo, oczywiście nie powiedzą ci o tym otwarcie. I zbytnio nie ma reguły, czasami "cicha woda" i mimo że szaramyszka to bedzie miała przebieg jak 20 letni passat.
A czasami na pierwszy rzut oka płodna julka, która mogła by się wydawać, że ma przebieg jak prostytutka będzie dziewicą ¯\_(ツ)_/¯

Aczkolwiek wydaje mi się, że nie powinno być to żadnym wyznacznikiem, liczy się dana osoba,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Danzinger: są, niektóre dziewczyny (zwłaszcza wychowane w rodzinnach gdzie króluje religia) trzymają dziewictwo do ślubu lub na tego jedynego. Jest ich mało ale to nie dziwne przy współczesnej antykoncepcji. I ziomki, dziewica to nic fajnego. Bardzo mężczyznii gloryfikują dziewictwo u kobiet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@George_Constanza: nie, nie o to mi chodziło. Oczywiście, rozumiem stawiasz znak równości między roksa a kobieta co już miała partnera albo dwóch? Plus chodzi o to, że często dziewice są z jakiegoś powodu dziewicami. I inne rzeczy.
@Danzinger: Znam jedną dziewicę, która ma 29 lat. Przy piwie kiedyś powiedziała, że jej ex chciał z nią uprawiać seks, ale nie dał rady włożyć, bo miał za dużego, a ona była za ciasna. Nie było gry wstępnej, nie było żadnych pieszczot przed. Znam też dziewicę po trzydziestce. Ogólnie znam kilka dziewczyn po 30, które nigdy nikogo nie miały, ale to wcale nie znaczy, że są dziewicami.

Druga sprawa - mój
Twoje wrażenie może brać się z tego, że patrzysz tylko na te ładne dziewczyny, które bez problemu znajdują sobie facetów. Tak samo jak przystojny facet po 20 r. ż. będący prawiczkiem jest rzadkością, tak i ładna dziewczyna. Co w tym dziwnego? Jak spojrzysz na wszystkie dziewczyny, a nie tylko od 5/10 w górę, to zauważysz, że dziewice jak najbardziej są. Często również nie uganiają się za facetami, stąd też możesz mieć problem