Wpis z mikrobloga

#ksiazki #lost #seriale #rozdajo
Jak zaczynałem oglądać Zagubionych miałem jakieś 16-17 lat. Najbardziej lubiłem Sawyera. Imponował mi, był taki nieokrzesany, pewny siebie, groźny. No i kleiła się do niego Kate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w pewnym odcinku widzę, że ten twardziel siedzi i czyta książkę. Bardzo mi to nie pasowało do tego bohatera, ale równocześnie wzbudziło moją ciekawość. Odpisałem tytuł "Of Mice and Men" i po szkole zahaczyłem o bibliotekę. Pożyczyłem książkę i przeczytałem jednym tchem. Od tego czasu czytanie sprawia mi wielką przyjemność, czytam kiedy tylko mam czas, zbieram książki. A wszystko dzięki Jamesowi Fordowi. Do książki lubię co jakiś czas wracać i polecam ją każdemu.
Spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, która otrzyma na wskazany przez siebie adres jeden egzemplarz wymienionej wyżej książki. Oczywiście wszystko na mój koszt :) Losowanie jutro o 20.
Może ktoś też polubi tę książkę ta jak ja.
źródło: comment_1583057667mnbjyJXohsqbFLUzIagvjg.jpg
  • 105
@Techies mam netflixa i hbo. Nie bede jeszcze amazon prime placil specjalnie by kilka odcinnkow lostow w miesiacu obejrzec. Biorac pod uwage ile tam jest odcinkow z 2 lata by mi to zajelo.
@PonySlaystationn dziekowac. Niestety z polskich stron szybko znika serial. Jeszcze jakis czas temu byl na fili.cc potem usuneli serial a zaraz potem zamkneli strone
@potatowitheyes: Serial życia jak dla mnie. W fajny sposób przemycał literaturę, bohaterowie bardzo często byli ukazywani podczas czytania lub kamera pokazywała tytuły książek w tle. Lost zachęcił mnie do sięgnięcia do takich ksiązek jak - Paragraf 22, Krotka Historia Czasu, Władca Much, Mroczna Wieża... W ogóle książki kupowałem tylko dlatego, że coś pojawiło się w serialu.
PS. posłuchajcie tej EP-ki Piekielnego, w całości inspirowana Lostem
@potatowitheyes: Serio? Brzmi jak pasta :) Imponował Ci mięsień i jak tylko sięgnął po Johna Steinbecka, to Ty tez :) Dobre. Ale jeśli to prawda to wychodzi ze to najlepsza postać w serialach :) To co ostatnio ciekawego przeczytałeś i polecasz? Ale jak napiszesz Remigiusz Mróz. To wsadź sobie ten egzemplarz Myszy i Ludzie w ... gdzie chcesz.
@OldBull: Czytam głównie dla rozrywki, głównie fantastykę i twórczość Kinga. Z fantastyki mogę polecić ci całą serię Hyperiona, choć niektórzy narzekają na kolejne części, ale mi się całkiem podobały. A poza tym największe pozytywne wrażenie z zeszłego roku to Leopold Tyrmand - Zły. I to jedyna polska książka jaką ostatnio przeczytałem.