Wpis z mikrobloga

@Varashi: CV, List motywacyjny, prawo o niekaralności, zaświadczenie z sanepidu, zaświadczenie o długości kija w dupie proszę złożyć osobiście w siedzibie firmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warning_sign: to też tak nie do końca bo pracownik jest szkolony inwestujesz w niego a on po pół roku odchodzi bo dostał gdzieś lepsza ofertę o 200 zł netto i w #!$%@? ma, chociaż szczegóły były dogadane i zaakceptował podwyżkę po szkoleniu
  • Odpowiedz
@ramzes8811 sytuacja z tego miesiąca. Szukałem pracy, jest ogłoszenie z media markt. Wypełniłem kwestionariusz na stronie, załączyłem CV i oczywiście cisza. Za tydzień znowu pojawia się ogłoszenie. No to zrobię eksperyment - zaznaczę sobie, że mam doświadczenie na podobnym stanowisku 1-2 lat i, że oprócz smartfonów znam się na tv i dziale film/muzyka (też kłamstwo). Odzewu brak xD. Następnym razem bym zaznaczył 10 lat doświadczenia ale #!$%@?ć to
  • Odpowiedz
@ramzes8811:
Albo takie coś

- Wysyłasz CV na ofertę pracy
- Oferta pracy kończy się
- Wchodzisz na nowe oferty
- A tam oferta na którą aplikowałeś

Klasyka gatunku xd
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos:

> w naszej firmie za 2.5k+dodatki od sprzedaży (6 wpada na luzie) i ludzie nie chcą pracować ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Za każdym #!$%@? razem xD Po pierwsze, już widzę robotę dla pierwszej lepszej panny, gdzie ma tak zajebiste warunki, że na luzie, powtarzam NA LUZIE wpada jej 6k miesięcznie. Po drugie, już widzę, jak w kraju w którym wciąż większość pracuje za 2-2,5k na rękę
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Jedna rekruterka naciskała bym przyszedł na rozmowę, że nowy projekt, trzeba ludzi z doświadczeniem i to na już. Poszedłem na rozmowę a ta mnie pyta przy kierowniku czemu chce zmienic pracę skoro nie pracuję w obecnej nawet roku xD. Rozmowa techniczna poszła dobrze, warnunki spełniałem, jest ok odezwiemy się do Pana do tygodnia. Minęły trzy miesiące od rozmowy i zero odzewu b ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: to #!$%@? nie chcą pracować czy nie ma ludzi z kwalifikacjami? Skoro „szóstka” wpada NA LUZIE to czemu nie wzieliście tego od wózków widłowych? Jakie trzeba mieć kwalifikacje do sprzedawania waszego szajsu? Obstawiam w ciemno, że pchacie jakąś złodziejską usługę ewentualnie dziadowski produkt i nikt z porzadnymi kwalifikacjami i minimalnym dowiadczeniem nie bedzie sobie zawracal dupy praca w waszej firmie.
„Pokrylismy wszelkie koszty naprawy auta z własnej kieszeni” xDDDDD
To
  • Odpowiedz
Podobnie z zatrudnieniem ludzi straszych. To wielkie pole do pozyskania siły roboczej, a jednak nie jest jako aktywnie wykorzystywane.


@FrasierCrane: bo oni nie umieją into komputer, więc tego
  • Odpowiedz