Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kon000r: nie jest trudne, są płatne parkingi, ale cebulakom jest szkoda 5 zł wydać. Poza tym, po centrum bardzo sprawnie można poruszać się tramwajami albo rowerem, nie trzeba wsiadać w grażynowóz i zostawiać go w losowych miejscach.

@dondon: Ja też ostatnio robiłam swoje pierwsze zgłoszenie przez ten portal Straży Miejskiej. Narazie, od 11 lutego, cisza.
  • Odpowiedz
@alyaoo zaraz zaraz, ale dlaczego nazywasz cebulakami grupę społeczną (kierowców), która na każdym kroku jest dymana? 5 zł tu, 5 tam i w skali miesiąca, roku robi się pokaźna kwota. Równie dobrze taką kasę mógłbym wziąć i rzucić gdzieś na trawnik - efekt byłby taki sam czyli nic by to nie dało i tylko byłbym stratny. Strefy płatnego parkowania ciągle się rozrastają, a korki jak były tak będą.
Na biednego nie
  • Odpowiedz
@Kon000r: Jak stać cię na samochód to stać cie na parkingi, proste. Zajmujesz autem sporą część przestrzeni miejskiej, więc parkingi powinny być płatne. Samochód w mieście to luksus, miasto nie ma obowiązku zapewniania darmowych miejsc dla kierowców, tym bardziej że auta w centrum nikomu się nie opłacają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kon000r: kolejny Wykopek zaskoczony/oburzony, że posiadanie auta wiąże się z kosztami i że przestrzeń miejska nie jest w gumy xDD
  • Odpowiedz
@hoppbakke: Co ty #!$%@? #!$%@? za farmazony? Wiesz kto mieszka w mieście? LUDZIE, a wiesz czym się poruszają po tym mieście i okolicach? SAMOCHODAMI, dlaczego niby uważasz że w mieście nie ma miejsca na samochody? Miasto powinno być dla mieszkańców, a jeśli mieszkańcy poruszają się samochodami to powinno być im to ułatwiane, a nie ruchanie kierowców w każdym możliwym miejscu, bo przecież komunikacja miejska jest zajebista czy inne takie bzdury
  • Odpowiedz
@hoppbakke nie zgadzam się z tym, że jak stać mnie na samochód to stać ma na płatny parking. A może na ten samochód zbierałem 2 lata odkładając z głodowej pensji? Może te 5 zł to bardzo istotna część mojego budżetu? To nie jest takie proste i czarno białe :)
Poza tym - samochody to i tak skarbonki bez dna więc kolejne bezsensowne opłaty po prostu wku****ją.

No i tak na sam
  • Odpowiedz