Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, mam bardzo dobre przeczucia. Opublikowany niedawno pierwszy materiał z Pattinsonem w kostiumie Batmana klimatem bije na głowę wszystkie gnioty z Affleckiem, a muzyka przywodzi na myśl klasyczny motyw w wersji a la... marsz? Brzmi toto wcale nie gorzej niż zimmerowski The Dark Knight Rises Theme. Oglądam w kółko i jaram się jak pierwszym materiałem z tańczącym Phoenixem - Jokerem. I fantastycznie, że wybór padł ostatecznie na Roberta, bo gość ma niesamowity talent i o nową kreację Wayne'a jestem spokojny. Ech, gdyby tylko cały film był tak przygnębiający i mroczny, jak sam test kamery.

#kino #batman #dc #premiera #usa #robertpattinson #film
źródło: comment_1582879387cWujKN5NuYI4NIrz9v200l.jpg
  • 10
@Sepecha

Przyznam szczerze że jak ogłosili Pattinsona to byłem zdziwiony i zdegustowany. Ciągle mam przed twarzą wizerunek wampira w Zmierzchu który wyglądał jak ćpun i grał jedną miną. Jednak z pierwszych zdjęć latających w necie można mieć nadzieję na coś fajnego. Z Danielem Craigem w roli Bonda też byłem sceptycznie nastawiony a teraz jestem jego fanem.
@FifthAvenue Sęk w tym, że ludzie błędnie postrzegają Pattinsona jako tego wampira sprzed paru ładnych lat. Do tego czasu zdążył zaliczyć kilka bardzo ciekawych występów, pokazał talent chociażby w ubiegłorocznym Lighthouse. Dlatego mam dobre przeczucia, Hoult w ogóle by do tej roli nie pasował.