Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
#iem #koronawirus #katowice #intelextrememasters #pis
Panie Jarosławie tamta porażka organizacyjna to nic w porównaniu z tym co Pan zrobił.
Dzień przed odwołał Pan jedyny powód dla, którego warto było żyć w Polsce.
Ja rozumiem, że epidemia ale skoro jest tak źle to czemu w wiadomościach podajecie, że w Polsce nie ma ani jednej osoby chorej.
Skoro jest tak źle to czemu w ogóle samoloty z za granicy mogą lądować w naszym kraju?
Dlaczego granice nie są zamknięte?
Ludzie w Katowicach pójdą zamiast na iem to na zakupy do centrum handlowego, do klubu, do baru, do mcdonalds najlepiej zamknijcie całe miasto, bo istnieje mityczny wirus.
wonsztibijski - #iem #koronawirus #katowice #intelextrememasters #pis
Panie Jarosławi...

źródło: comment_1582869822urwTu1IhGSCjHDyYt7QQsJ.jpg

Pobierz
  • 25
weź ty się #!$%@? zastanów nad sobą skoro uważasz esport za jedyną zaletę życia w Polsce. Weź Ty się w ten zakuty łeb...... Kolejny gimbus, aż się odechciewa czytać!! (°°


@musicisgood: Innymi zaletami mogą być ceny jak na zachodzie a pensje 4 razy niższe, ludzie gbury, patologia i menelstwo. Brzydkie postkomunistyczne miasta. A nie czekaj, miałem zalety wymieniać xD
@maad jeżeli ktoś nie potrafi dobrze zarabiać to zarabia na tyle na ile go stać. Patologia i menelstwo? Zależy też od okolicy. Miasta brzydkie? Ja ci mogę podać listę pięknych miast. Tak to sobie można pieprzyć o każdym państwie. Myślisz, że w UK jest zajebiście albo Niemczech ? Jeżeli te państwa uważasz za lepsze, no to nie mamy o czym merytorycznie porozmawiać.
Dzień przed odwołał Pan jedyny powód dla, którego warto było żyć w Polsce.


@wonsztibijski: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pojedź na weekend do babci czy dziadka, posprzątaj im, zrób zakupy, wypij gorącą herbatę. To jest powód, dla którego warto żyć w Polsce - rodzina.