Wpis z mikrobloga

Jak widzicie wymarzone dla siebie GTA 6? Zaczyna się ten charakterystyczny szum i cisza przed burzą, Rockstar rejestruje znaki, patenty itp myślę, że w tym roku latem pojawi się jakaś konkretna zapowiedź gry/screeny może nawet data premiery. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja widziałbym to jako San Andreas obecnych czasów tylko, że z Vice City w pakiecie. Miasta w grze które bym chciał zobaczyć: Vice City w formie 3 wysp jako główne i największe miasto w grze oraz Las Venturas, San Fierro + wielka mapa z pobocznymi lokacjami jak autostrady i wiochy z white trashami. Jak dla mnie Los Santos (GTA V) i Liberty City (GTA IV) mogą sobie darować.

#gta #sanandreas #vicecity #ps4 #xboxone #gry
Pobierz imargam_2137 - Jak widzicie wymarzone dla siebie GTA 6? Zaczyna się ten charakterysty...
źródło: comment_1582811337WTrsJ6dFIdPXojmMgLNBEI.jpg
  • 29
@LoneRanger: Dokładnie na to liczę, GTA V już była z gangusami murzyńcami. W VI liczyłbym bardziej na hawajskie koszule i klimat handlu narkotykami na dużą skalę jak w Narcos. A do klimatu Vice City świetnie pasuje też Vegas (Las Venturas) oby tego miasta nie pomineli bo już sobie wyobrażam jak furą bez dachu ze słonecznego Miami jadę #!$%@?ć trochę brudnej forsy w kasynie w Vegas. ( ͡° ͜ʖ ͡
@imargam_2137: ja bym chcial "lesiste" Seattle, moze jakies Chicago, zimowe Denver, albo lepiej pustynne Houston-Dallas-El Paso, gdzie mozna dac fabule dot. karteli narkotykowych z Meksyku i gangow czarnych.

Serio ilez mozna klepac ten Nowy Jork i Los Angeles, jest tyle zajebistych miast w USA do pokazania :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@imargam_2137: odgrzanie samego VC, zadnego SA, juz w V byl ten klimat siec bez sensu. Ale nie narzekałbym jakby bylo cos w innym klimacie. Rosja by byla spoko, duzo gangusow i przekrętów, duzo biedy a z drugiej strony najwiecej milionerow na metr kwadratowy w takiej Moskwie to tez musza byc dobre akcje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@imargam_2137: Na Redicie były przecieki z R* India. Ogólnie prace na Gta roboczo nazywają się PROJECT AMERICAS. Akcja ma też toczyć się w Ameryce Południowej. Do tego akcja ma być osadzona w odstępach czasowych. Podobnie jak w rdr2. Jak długie odstępy nie wiem. Reasumując. Vice City będzie jak nic. Może mniej będzie Człowieka z blizną i Miami Vice a coś mi się wydaję, że czerpać będą z Narcosa.
Imo będzie to vice city, IV to było liberty city, V los santos, logicznie wychodzi, ze VI to musi być vice city i otoczka handlu koksem itp. Ale o kanciastych furach i starych czasach bym raczej zapomniał, raczej będzie w czasach teraźniejszych.
@imargam_2137 Chcialbym przede wszystkim jakas zajebista fabula, z masa ciekawych watkow, ale zeby nie przesadzili jak z gta5 zeby nie bylo nudne jak gta4.
Dziwne ze ludzie narzekaja na klimat gta san andreas, bo dla mnie wlasnie najbardziej klimatyczna odslona