Wpis z mikrobloga

Jak widzicie wymarzone dla siebie GTA 6? Zaczyna się ten charakterystyczny szum i cisza przed burzą, Rockstar rejestruje znaki, patenty itp myślę, że w tym roku latem pojawi się jakaś konkretna zapowiedź gry/screeny może nawet data premiery. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja widziałbym to jako San Andreas obecnych czasów tylko, że z Vice City w pakiecie. Miasta w grze które bym chciał zobaczyć: Vice City w formie 3 wysp jako główne i największe miasto w grze oraz Las Venturas, San Fierro + wielka mapa z pobocznymi lokacjami jak autostrady i wiochy z white trashami. Jak dla mnie Los Santos (GTA V) i Liberty City (GTA IV) mogą sobie darować.

#gta #sanandreas #vicecity #ps4 #xboxone #gry
Pobierz
źródło: comment_1582811337WTrsJ6dFIdPXojmMgLNBEI.jpg
  • 29
@matumat: @imargam_2137: @szele: w zeszły weekend widziałem film 'Dzień Szakala' i jedna z pierwszych myśli jaka mi się nasunęła, to jaki to byłby zajebisty materiał na duchowego następce GTA IV. Akcja dziejąca się w kilku słonecznych miastach Zachodniej Europy na przełomie lat '70tych. Mielibyśmy powrót do realistycznego modelu jazdy (nawet bardziej by pasował to starych, wolniejszych aut i ciasnych europejskich uliczek), zamiast hollywoodzkiej rozwałki doszedłby motyw ciągłego ukrywania się
@imargam_2137: 80's,Vice City,jakies dodatkowe tereny,tj. jakies miasteczka i jakies "dziekie tereny".Moze kawalek fabuly w ameryce pld,fabuła od "0 do bohatera",mozliwosc kupowania roznych interesow jak w VC ktore daje nowe misje itp,model jazdy miedzy gta 4 a 5,jakies misje w stylu kradziezy jetpacka w gta sa(takie zwariowane ale bez przesady)
Jestem ciekaw, czy potwierdzą się przypuszczenia odnośnie tej Ameryki Poludniowej, wątku karteli itd. Z jednej strony dobrze napisana fabuła w GTA broni się sama. Z drugiej - przeciąganie na siłę tematu, ktory został popkulturowo wyeksploatowany do granic możliwości przez netflixa w minionej dekadzie może okazać się ryzykownym pomysłem. A może to po prostu ja już się wypaliłem po obejrzeniu podstawy Narcos...