Wpis z mikrobloga

- bądź synonimem królowej lawet, wynalazku, karmy dla rdzy, skarbonki bez dna
- każdy janusz, hans, john, pierre jak mantrę powtarza "no piekne ale sie psujo"
- praktycznie zniknij z rynku na kilka lat i przestań wypuszczać nowe modele, utrzymuj się przy życiu sprzedając muzealnego hatchbacka po pierdylionie niewidocznych "liftingów"
- #!$%@? #!$%@?, wracamy do gry, teraz to już na pełnej, niemce się obsrają.

- LUIGI CO TAM SIE TERA W EŁROPIE NAJLEPIEJ SPSZEDAJE?
- NO HEHE PANIE SERGIO, TO BEDZIE TEN NO, SUWY, KOMBI I KOMPAKTY KLASY ŚREDNIEJ
- DOBRA TO NASZKICUJ TAM Z CHŁOPAKAMI SUWA I SEDANA, KOMPATKA #!$%@? AHA I OD TERAZ JESTESMY PREMJUM, POSTAWIMY TEN BURDEL NA NOGI
- LUDZIE TO ŁYKNĄ?
- NO #!$%@?, JESZCZE JAK, TYLKO WIESZ, SEDANA TAK NA SPORTOWO ZRUP A SUWA TAKIEGO WIENKSZEGO DLA RODZINKI HEHE
- WIADOMIX PANIE SERGIO JESZCZE TRZEBA O ELEKTRYKACH I HYBRYDACH POMYSLEĆ
- JA CI #!$%@? DAM ELEKTRYKI MY JESTESMY PREMJUM Z DUSZO ŻADNE TAM ZABAWKI NA BATERIE

- wielka pompa marketingowa, w #!$%@? zajebiste szkice koncepcyjne, Giulia ma być nowym rozdziałem historii motoryzacji, odrodzenie legendy, alfaholicy sie cieszą bo już za 10 lat kupią używkę po niemcu

- LUIGI CHO NO TU
- NO CO TAM PANIE SERGIO
- TYLE CZASU TO RYSUJECIE I NARYSOWALIŚCIE MI #!$%@? KLONA BMW?!
- NO HEHE TAK JAKOŚ WYSZŁO PANIE SERGIO
- DOBRA #!$%@?, ZOSTAW TAK. NA KIEDY SIE WYROBICIE ZE STARTEM PRODUKCJI BO TRZEBA MARKETING ROZKRĘCIĆ
- KONIEC 2015 NA STUWE

- zacznij sprzedaż w połowie 2016
- ogłaszaj szumnie, że planujesz sprzedaż na poziomie 400k sztuk rocznie (xd)

- LUIGI JAK TAM CENOWO NAM TO WYSZŁO
- NO PANIE SERGIO PONIŻEJ 36K EŁRO ZA GOLASA NIE ZEJDZIEMY
- ELEGANCKO, A TEN DUŻY?
- JESZCZE WIĘCEJ...
- I TAK MA BYĆ
- PANIE SERGIO A MOŻE ZROBIMY COŚ TAŃSZEGO, PRAKTYCZNEGO, WIE PAN, ŻE SPRZEDAŻ NAPĘDZIĆ, LUDZIE NIE CHCO PŁACIĆ ZA TE BAJERY
- LUIGI #!$%@? CO JA CI MÓWIŁEM, JESTEŚMY PREMIUM WIĘC MUSI BYĆ DROGO, ZOBACZYSZ ZARA PRZEŚCIGNIEMY BMW W EXCELU BO NA RINGU JUZ PRZEŚCIGNELISMY HEHE
- TO MOŻE TE LEASINGI DAMY LEPSZE...
- LEASINGI SRIZINGI #!$%@? SAMOCHODY TO SIE ZA GOTÓWKE KUPUJE A NIE
- JESZCZE O TYCH ELEKTRYKACH BY PAN POMYSLAŁ
-

- lata lecą
- Sergio caputt
- Sprzedaż Giulii szoruje o dno, Stelvio troche lepiej
- 400k rocznie #!$%@? chyba w snach
- co chwilę zmieniaj plany modelowe, #!$%@? infografiki

- LUIGI DO MNIE
- SŁUCHAM PANIE MANLEY
- CO TO MA #!$%@? BYĆ, MYDELNICZEK OD LANCII SPRZEDAJEMY W SAMYCH WŁOSZECH WIĘCEJ NIŻ W GIULII W CAŁEJ EŁROPIE
- NO JA MÓWIŁEM...
- DOBRA SŁUCHEJ, ROBIMY LYFTING
- O ZAJEBIŚCIE, MOŻE RUSZY
- TYLKO TO TRZEBA NA SPOKOJNIE, DAMY WIĘKSZY EKRAN, JAKIEŚ NOWE LAKIERY HMM MOŻE TAPICERKI TEZ POZMIENIAMY TROCHĘ
- ... I TYLE?
- OOOO I JESZCZE #!$%@? WŁOSKĄ FLAGE JEBNIEMY HEHE MUSZE INFOGRAFIKE ZROBIĆ
- NO TO MOŻE KOMBI WPROWA...
- LUIGI #!$%@? ŻEŚ SIE USRAŁ NA TO KOMBI, IDŹ POWIEDZ CHŁOPAKOM ŻEBY TEN EKRAN OGARNĘLI A I NIE BEDZIE PREMII NA ŚWIĘTA
- CZEMU??
- BO STAWIAMY NOWĄ FABRYKĘ
- WOW ALE JAK TO, PRZECIEŻ SPRZEDAŻ LEŻY I KWICZY
- NIE SOBIE BARANIE TYLKO TESLI, MUSIMY BULIĆ ZA BRAK ELEKTRYKÓW W SPRZEDAŻY
- AAA...

- wybija 2020
- w styczniu sprzedaż we Włoszech o 30% niższa niż w ubiegłym roku

- LUIGI!!!
- MELDUJE SIE PANIE MANLEY
- NIE WIEM #!$%@? CZEMU ALE NIE IDZIE TA GIULIA TRZEBA COŚ MOCNO ZADZIAŁAĆ
- NO TO MOŻE KOM...
- ANI MI SIE #!$%@? WAŻ
- NO TO MOŻE Z CENY ZEJDZIEMY ALBO JAKIEŚ WYPRZEDAŻE ROCZNIKÓW...
- ALE TY #!$%@? GŁUPI JESTEŚ LUIGI SŁUCHEJ MIE ROBIMY TAK ROBIMY GIULIE GTA..
- ALE PO CO...
- ...NIE PRZERYWAJ GIULIE GTA, SUPER DUPER SPORT 620 KONI I 20KG LŻEJSZA
- JEST PAN PEWIEN?
- JESZCZE JAK ZOBACZYSZ TERAZ #!$%@? ZAŻRE

- i tak do #!$%@?
- brak profitu

#alfaromeo #alfaholicy #samochody #motoryzacja
  • 8
@szejk_wojak: a ja bym chciał żeby Alfa została taką sportową marką, która właśnie robi Giulie GTA bo tak! A teraz po merge'u Fiata z PSA, myślę że to ma nawet sens. Jakby zaczęli robić samochody, które z założenia mają się dobrze sprzedawać, to mielibyśmy kolejnego VW.
Niech się sprzedaje Fiat, Peugeot i Citroen, a Alfa niech działa na wyobraźnie i ładnie wygląda.
@mlodir: na alfaholikach jest niemal 300 stronnicowy temat, w którym kilkukrotnie było udowadniane, że takie mrzonki są oderwane od rzeczywistości a taka filozofia doprowadzi do upadku marki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szejk_wojak: no skoro tak ktoś pisze na alfaholikach, to pewnie by tak było ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż jakieś 250 stron było napisanych przed mergem, ale nie ważne. Pytanie jeszcze czym ma być Alfa jeśli nie sportową marką? Fiat 2?
@mlodir: A czym właściwie jest obecnie Fiat? Bo tego też chyba sami włosi nie wiedzą.

Alfa jak wody potrzebuje wolumenu sprzedaży bo po prostu zdechnie (przecież oni sami sobie prognozowali kilkaset tys. egzemplarzy rocznie) a klientela na auta sportowe nie dość że jest mała to jeszcze ma w dupie alfe bo ma do wyboru ugruntowane marki zamiast włoskiego wynalazku.

Alfa ma jeden atut - styl. Dzięki temu mogłaby konkurować z niemieckimi