Wpis z mikrobloga

@MPXD: chodzi o metode rozumowania, a nie o sama mape. Mozesz byc jedynym krajem na swiecie innym niz pozostale i wciaz samo w sobie nie jest racjonalna przeslanka by sie zmienic.
  • Odpowiedz
@matcheek: tak, ale w grafice nie chodzi tylko o to że my jesteśmy inni niż inni i dlatego mamy się zmieniać. My już wiemy że nasze prawo jest zamordystyczne, a grafika to tylko taki dodatek pokazujący że inne kraje w którym ludziom żyje się najlepiej już potrafiły to zrobić.
  • Odpowiedz
My już wiemy że nasze prawo jest zamordystyczne


Subiektywna ocena, pozwole sobie sie z nia nie zgodzic. Nie ma praktycznie zadnej roznicy pomiedzy ostatnim dniem ciazy a pierwszym dniem po porodzie. Dlaczego nie zezwolic na aborcje w 48h po porodzie?

że inne kraje w którym ludziom żyje się najlepiej

Inne kraje sa inne. No i co? Kopiujemy caly kodeks cywilny, karny, pracy od owych krajow?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ku@wa, ale wy jesteście n---------i. Łączycie rozwój cywilizacyjny z prawem do aborcji zdrowych dzieci.
Nic dziwnego ku@wa, że jedyne co w życiu osiągneliście to plusy na wykopie.
  • Odpowiedz
@matcheek: Po porodzie trudności ciąży i porodu są z definicji za kobietą, więc nie ma potrzeby przeciwdziałać tym trudnościom poprzez aborcję. Z resztą, aborcja nie jest tożsama z zabójstwem/zniszczeniem, niektóre aborcje są sztucznie wywoływanymi porodami.
  • Odpowiedz
wiesz jak to mówią, gdyby mężczyźni zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem XD


@MPXD: Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem... P---------e dla p---------a. Jeśli decydujesz się na s--s, to się zabezpieczasz. Jest mnóstwo metod antykoncepcji. Aborcja dla kaprysu to głupota.
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
1. Gratuluję reaserchu - to dopiero jest bycie przegrywem XD
2. # urojeniaprawakoidalne - niezliczoną ilość razy nazywany byłem tutaj prawakiem oraz lewakiem. Zależy czy obrażał mnie fundamentalista neuropejski czy konserwowy. Ja mam bekę taką samą z jednych i drugich.
3. Wiesz, te posty co tam wkleiłeś, może się nie skroiłeś ale nie koniecznie muszą być zgodne z prawdą( ͡° ͜ʖ ͡°) wykop to zabawa dla wielu osób i miejsce do śmieszkowania, to kim ja jestem prywatnie zostawiam dla siebie. Często w ogóle kogoś cytuje np. samca alfa, nie wiem czy pamiętasz takiego ananasa. Nie ważne, zajęty jesteś agitacją polityczną.
4. Mi ktoś wytyka słabą wiedzę na temat historii świata XD c--j, że moja stara jest historyczką (dobra, mogę ściemniać) ale ja znam historię WSZECHŚWIATA od wielkiego wybuchu do chwili obecnej. Polecam taką książkę Bryson Bill - Krótka Historia Prawie Wszystkiego, to tak na początek, później możesz poczytać coś od Dawkinsa( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Tak głosowałem na konfederację, głównie na Memcena dlatego, że jak kiedykolwiek będziesz mieć pracę i wejdziesz na drugi próg podatkowy
  • Odpowiedz
@doveo myślałem globalnie, mamy za dużo ludzi. W Chinach na kilometr przypada około 150 osób na kilometr, w Polsce ok. 120, takie Niemcy to sporo ponad 200. Więc im więcej aborcji tym lepiej dla nas.
  • Odpowiedz
@MPXD: odpowiem do 2 Twoich odp w 1

Jeśli chodzi o motocykl to porowanie jest totalnie z d--y po to płacimy ubezpieczenie żeby nas leczyli jeśli sobie coś lub komuś zrobimy czyli można by powiedzieć ze się zabezpieczamy, dodatkowo co w sytuacji gdy ktoś mnie potraci rozumiem moja wina

Jeśli chodzi o gwalty i chore dzieci to w przypadku gwałtu kobieta nie miała wyboru i ktoś ja zapłodnił na sile wiec takie dziecko może przypominać jej o tym traumatycznym przeżyciu (Ale nadal ma wybór chce to może rodzic)
W przypadku chorób to problem polega raczej na tym ze jeśli jest potwierdzone ze dziecko urodzi się mocno kalekie to nie tylko ono będzie wyłączone z życia społecznego ale tez rodzice/opiekunowie tutaj można by powiedzieć ze się wybiera mniejsze zło (tak tak wiadomo wiedźmin lepiej nie
  • Odpowiedz
@Grunwald1987: Wiesz, niech aborcją zajmą się ci, którzy naprawdę mają problem z przeludnieniem. Polaków i tak jest mało, a ma być ich mniej? Już i tak mamy ujemny przyrost naturalny. Obecne prawo jest ok i nie należy go liberalizować ani zaostrzać. Co powiesz, żeby odciąć pomoc Afryce? Hajs w kieszeni, ludzie wymrą i planecie będzie lżej. Same korzyści.
  • Odpowiedz