Wpis z mikrobloga

@MPXD mam nadzieję, że kiedyś powstaną sztuczne macice, ewentualnie możliwość żeby to mężczyzna nosił b------a w brzuchu, a kobieta mogłaby nadal pracować/uczyć się, podróżować, imprezować, ogółem - żyć jak dotychczas
  • Odpowiedz
@MPXD:

tylko ona ma prawo zdecydować czy użyczy swojego brzucha


i tu jest problem, nie traktujmy brzucha kobiety jako coś na "wynajęcie" czy "użyczenie" ale jako obustronną dobrowolną zgodę na stworzenie tam swojego potomstwa.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: jeśli to uważasz za kompromis to o a środowiska z definicji będą ci się wydawać skrajne, w końcu są po obu stronach środka. Tak jakby nagle wprowadzić prawo zakaz wchodzenia do klubów rudym ludziom chyba że mają imię na A,P,K. Czy wtedy skrajnością będzie ruch zabraniający w każdym przypadku a drugą pozwalający wchodzić rudym ludziom kiedy chcą, i też kompromis będzie dobry bo obie strony będą niezadowolone? Od razu
M.....D - @mroznykasztan: jeśli to uważasz za kompromis to o a środowiska z definicji...

źródło: comment_1582813724BKx2VLK0GKbmS1DXyOz6NF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hyperballad: no nie można zmusić do usunięcia, ale powinno być prawo prawnej abrocji dla mężczyzn. W takim sensie, że mężczyzna zrzeka się dziecka i nie musi płacić alimentów. Oczywiście popieram aborcje dla chcących kobiet
  • Odpowiedz
@hyperballad:

mam nadzieję, że kiedyś powstaną sztuczne macice, ewentualnie możliwość żeby to mężczyzna nosił b------a w brzuchu, a kobieta mogłaby nadal pracować/uczyć się, podróżować, imprezować, ogółem - żyć jak dotychczas


bo zajście w ciże to przymus więc każda kobieta MUSI to zrobić i zerwać ze swoim dotychczasowym życiem xD. Ktoś niejst gotowy na dziecko/ciąże to go nie robi, proste. Drogie panie nie musicie porzucać dotychczasowego żcyai jeśli niechcecie i uważacie
  • Odpowiedz
@Kozajsza: polecam lekcje angielskiego na poziomie A1. Life at risk, oznacza w przypadku zagrożenia życia. W Polsce można w przypadku zagrożenia życia, zdrowia i w przypadku ciąży wynikającej z czynu niedozwolonego. Tak więc kolor jest zły.
  • Odpowiedz
@MPXD: a p---------e teraz jest idealny kompromis po prostu robienie aborcji dla sportu jest po prostu głupie i tyle
Robienie seksow to tez poniekąd odpowiedzialność jak ktoś się nie zabezpiecza i robi sobie kolejnych ludkow to niech bierze za to odpowiedzialność
Z drugiej strony jakby nie patrzeć kobieta nosi w sobie nowe życie wiec abortowanie tego tylko dlatego ze jakaś karyna popuściła szpary oskarkowi bez gumy nie uprawnia do kasowania
  • Odpowiedz
@wespazjan: ale zauważ że tutaj jest dokładnie na odwrót. Mapka sugeruje, że w Polsce możesz dokonać aborcji w przypadku problemów zdrowotnych, ale w przypadku zagrożenia życia nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyperballad: jesli bym chcial dziecka to oczywiscie ze tak. Powtarzam, jesli komus niepasuja skutki ciazy to niemusi w nia zachodzic i namawiac innych do aborcji wlasnych dzieci
  • Odpowiedz
@Niepiotr a ja powtarzam, że jeżeli ktoś odczuwa skutki ciąży i ponosi całą odpowiedzialność związaną z ciążą, to ta osoba powinna mieć głos decydujący czy się na to pisze
  • Odpowiedz
@biaukofbesjaikov: a jak ktoś wsiada na motor niech bierze odpowiedzialność i niech go nie leczą jak będzie wypadek. Ba! Powinien mieć zabronione leczyć się za własne pieniądze pod groźbą więzienia, w końcu trzeba ponosić konsekwencje a dorosłych obcych ludzi w kryzysowej sytuacji której może być milion powodów wychowywać "żeby zobaczyły gupie!!!". Dziecko i rozpierdzielony organizm kara za s--s
  • Odpowiedz
@biaukofbesjaikov: to sobie weź to nowe życie i niech będzie samodzielne jak długo potrafi. Kobieta odmawia użyczenia swoich organów, płód bez jej macicy umrze tak jak milion żywych ludzi umrze bez twojej nerki bez której świetnie sobie poradzisz. Jeszcze "rozumiem" prolajferow którzy zabraniają każdemu, mają spaczone pojęcie i wierzą w np Boga itp, ale skoro nie masz problemu z abortowaniem płodów z gwałtu czy zagrażających życiu to czym one są
  • Odpowiedz
@pawel_187: a ja uważam że powinna być aborcja dla mężczyzn, nie finansowa. Matka ma obowiązek poinformować w odpowiednim czasie ojca o ciąży, jeśli tego nie zrobi nie ma alimentów. Jeśli zrobi ojciec ma prawo zdecydować, tak jak matka, czy chce być ojcem. Jeśli powie że nie to albo przymusową aborcja albo lepiej brak zobowiązań ojca do dziecka jeśli kobieta chce urodzić.
Gdy dziecko już jest powinno być utrzymywane przez swoich
  • Odpowiedz