Wpis z mikrobloga

Ale sie wkurzyłem (°° Składam zestaw i mam tu Seasonica GX650 W a w nim aż dwa kable PCIe i obydwa oczywiście z dwoma konektorami na kabel 6+2 ... jak by nie mogli dac normalnego kabla bez dwóch wtyczek tylko podwoili problem z dyndającym gównem pod GPU tak że teraz musze zamawiać kabel PCIe 8 pin na jednej wtyczce

#ryzen #amd #komputery #pcmasterrace #technologia #pc #skladamkomputer #seasonic #zasilacz #zasilacze #informatyka #komputer #overclocking #nvidia #zalesie #gorzkiezale ##!$%@? #smutnazaba
s.....y - Ale sie wkurzyłem (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Składam zestaw i mam tu Seasonica GX650 W a ...

źródło: comment_1582749984VkIAE4KA6h0k27xDnfPmq3.jpg

Pobierz
  • 15
@Yaser: Cholera, myslalem ze jego można wpiąć stricte do zasilacza ... potrzebuje takiego kabelka ktory da sie wpiac stricte do zasilacza i wychodzi samo 8pin na grafe bez zadnego #!$%@? zbędnego.
@Yaser: Wymyslilem wyjscie bardzo budzetowe i fajne, kupic przedluzke w oplocie i zlecic komus zrobienie KABLA ZASILAJACEGO 8 PIN na dlugosc 10-15cm bez oplotu bo i tak poczatek kabla jest w piwnicy i do niego dopiąć przedłużkę np ta bitfenixową