Wpis z mikrobloga

@djCerber: Z tego co kiedyś oglądałem jakiś dokument o Gatesie to on już podobno na Harvardzie nudził się jeśli chodzi o programowanie bo był mocno przed resztą studentów.
@nie_jem_grzybow: Całkiem poważnie, to mimo poparcia dla Konfederacji pod kątem wolności gospodarczej i wsparcia ludzi pracy to nijak nie widzę Bosaka jako głowy państwa. Nie lubię deklaracji w stylu: "nigdy nie podpiszę", "zero aborcji" itd. Bardzo szanuje ich za meteorytykę w wywiadach (szambach w tv), mimo spychania ich na margines, ale czytając program, czy postulaty bardziej Kamysz mi pasuje mimo bagażu PSL. Lekarz, wygląda spoko, wypowiada się na poziomie, niesie część
@Capo_di_Sicilia: Ja mu nie wypominam braku wykształcenia, ale to, że porównuje się do ludzi, którzy osiągnęli top swoich branży na wolnym rynku i stali się ikonami a on jest zwykłym politykiem-cwaniakiem żyjącym z państwowych pieniędzy a poza polityką (btw polegającą w jego wykonaniu na straszeniu, tanim pseudopatriotyzmie i populizmie) to tak średnio sobie chłopak radzi.
@nie_jem_grzybow: No to bylo akurat slabe, zawsze slysze ten przykład jak ktos komus wypomina brak studiów xD. Jednak mimo wszystko to najlepszy kandydat na prezydenta w tych wyborach. Po jego zeznaniu majątkowym kokosow to sie nie dorobil xD
Chcialbym spytac o to gdzie glosi populizm? Bo jakos to chyba przeoczyłem. Ulubieniec alternatywnej opozycji Kosiniak Kamysz oglosil ostatnio 1000 plus dla studentow jak zostanie prezydentem tak dla porownania :D