Wpis z mikrobloga

Mireczki, koleżanka z pracy przerysowała mi auto na parkingu. Jak myślicie ile orientacyjnie może kosztować likwidacja takiej szkody jak na zdjęciu? Zastanawiamy się czy lepiej zrobić to z prywatnych jej pieniędzy czy z ubezpieczyciela. BTW znacie jakiegoś lakiernika z Katowic, Gliwic albo kogoś kto mógłby to wycenić?

#motoryzacja #lakiernictwo #lakiernik #pytaniedoeksperta #mechanikasamochodowa #blacharstwo #katowice #slask
songozachar - Mireczki, koleżanka z pracy przerysowała mi auto na parkingu. Jak myśli...

źródło: comment_1582701253iWrYcPNuJ5dxVYdOsODxWL.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • 38
@Tatiagla ochrona zniżek xD

@songozachar nie wygląda na coś do spolerowania, ja bym się skonsultował z jakimś warsztatem balcharsko-lakierniczym u Ciebie i poprosił o wycenę, bo stawki w przekroju kraju znacznie się różnią.
  • Odpowiedz
  • 3
@Tatiagla U tego samego ubezpieczyciela? Bo coś, co się nazywa hucznie ochroną zniżek działa tylko w przypadku pozostania w tym samym TU (chyba, że się coś zmieniło to chetnie się dowiem).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@xionze: A teraz matematyka. Lepiej wydać 400 na lakierowanie czy 800 na większe ubezpieczenie (bo zniżki polecą)
  • Odpowiedz