Wpis z mikrobloga

@Nooiiizy: bardzo ładne tatuaże, osobiście bardziej lisek mi się podoba. Co do obrzydliwych komentarzy, które wyglądają jakby były ulepione z gówna-jestescie ohydni, obrzydliwi itp itd. najlepszy był typ od disco polo i vegi XD dzbaneiro jakich mało. W takich chwilach wzrasta we mnie potrzeba zrobienia sobie tatuazu.
@dzafel słuchaj powiem ci tyle, jeśli ktoś dba o tatuaż, smaruje go to kolor będzie trzymał się kilka lat. Z resztą jeśli się nie dba o czarny to też po czasie będzie niebieski czy tam zielony. Plus do tego wchodzi to w jakim miejscu jest, ręce to miejsce największej ścieralności. Ale no jak mówię, jeśli ktoś smaruje i dba o niego, to nie będzie ładny tylko 2 lata.

@FixASAPexpress gusta i guściki,
@Nooiiizy: mam trochę doświadczenia z tatuażami, nawet wiecej niż trochę, to pozwolę sobie Ci doradzić. Jeśli chcesz żeby tusz pod skóra trzymał się dłużej, nie zanikał i nie ścierał się, stosuj peeling cukrowy albo z kawy, świetnie ściera stary naskórek i nadaje barwy. Wlasnie dzieki temu moje tatuaże trzymają się tak dobrze, oczywiście nie umniejszając artyście, to późniejszy wygląd tatuażu zalezy tylko od pacjenta :). Tak to generalnie dobra dziara, na
@Nooiiizy: ej nie słuchaj @pekak , że disco polo xD disco polo to tribale, krzywe chińskie znaczki o znaczeniu kaczki po syczuańsku. Twoje ręce to bardziej pop w stylu Tailor Swift - wpada w ucho, może się podobać, słodkie, ale trochę wstyd się przyznać, że się słucha XD.
Ogólnie całkiem ładne i słodkie.