Wpis z mikrobloga

rozumiem, jak ktos robi wzorki jak z brudnopisu czy ostateniej lawki w gimbazie to tez no powodzenia zycze na kasie w zabce czy na magazynie to i tak nie ma znaczenia, nikogo to nie obchodzi, ale cos takiego to juz jest xD


@RubinWwa: Ale wiesz typie że zagranicą nawet na wysokich stanowiskach nikt nie daje #!$%@? o tatuaże? xD Ba, w Polszy u mnie w korpo menedżerka działu ma kolorowe włosy
Pobierz L3gion - > rozumiem, jak ktos robi wzorki jak z brudnopisu czy ostateniej lawki w gim...
źródło: comment_15826457558CmqJQM7plgr0bcadPDddf.jpg
@Nooiiizy: kolory szybko zanikną. Licz się z tym, że za rok/dwa to może wyglądać jak kupa. Candy ostatnio obniżyła poziom. Sprobuj do Aleksandry Kozubskiej, Julki Szewczykowskiej a jesli się dopchasz to do Karoliny Wilczewskiej, ona zrobiła niesamowity progres i robi świetne prace
@Nooiiizy: Zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego różowym tak okresowo aktywuje się potrzeba atencji? Co jakiś czas pojawia się jakiś, którego ledwo kojarzyłem i nagle zaczyna często wstawiać atencyjne wpisy, zdjęcia itp.
Potem znowu spokój, nieraz na całe lata, aż do kolejnego cyklu.
Rozumiem, że czasem jest to spowodowane rozstaniem i potrzebą dowartościowania się (nie będę wołać, ale ostatnio był taki jaskrawy przypadek), jak się mają sprawy w Twoim przypadku?

Nie