Wpis z mikrobloga

@Niezgodny: Z tą płcią biologiczną i społeczną jest jak ze "sprawiedliwością" i "sprawiedliwością społeczną". Czyli do istniejącego terminu lewica dodaje swój, który w ogóle nie ma nic wspólnego z pierwowzorem.

Nie ma czegoś takiego jak płeć społeczna. Osoby które są płci męskiej i uważają że są kobietą, nie posiadają magicznej "płci społecznej "żeńskiej tylko poważne problemy psychiczne, które są tak poważne, że nie są wstanie zrozumieć że są samcem czy samicą.
@Metzger3: A co z płciami chromosomowymi, gonadalnymi, hormonalnymi czy po prostu tożsamością płciową?

A i swoim komentarzem pokazałeś też, że nawet nie rozumiesz o co chodzi z płcią społeczno-kulturową, czyli odgórnymi nakazami i zakazami ze względu na płeć, które są narzucane przez społeczeństwo i lokalną kulturę. Bo chyba mi nie powiesz, że sukienki nie kojarzą Ci się od razu z automatu z płcią żeńską.

@PilariousD: Ty swoim komentarzem pokazujesz, że jesteś osobą która poprzez drugorzędne i trzeciorzędne cechy jesteś wstanie mężczyznę skwantyfikować jako kobietę. Tacy jak ty widząc nagiego mężczyznę z widocznymi pierwszorzędnymi cechami samca, jesteś wstanie uwierzyć ze jest kobietą. Ty nie będziesz szukał problemów natury medycznej w tym człowieku, czy psychicznych które sprawiają, że mylnie uważa się za kobietę, ty go jeszcze będziesz upewniał co do swoich urojeń. Nawet więcej, jesteś w stanie
@Metzger3: w ogole jak mezczyzna moze czuc sie kobieta? Skad wie jak czuje sie kobieta? A jezeli nie czuje sie mezczyzna to skad wie jak czuje sie mezczyzna? Uciecie pindola i duza dawka hormonow powoduje zmiane plci czy tylko zmiany w funkcjonowaniu mozgu? Mi sie transseksualizm zawsze kojarzyl z zespolem Munchhausena
@kciuk14: Ja o lewakach nic nie mówiłem, ale co to w ogóle jest za argument. Opinii masz tyle ile ludzi razy dwa. No może i ktoś tak powiedział no i co z tego? Chyba wiadomo, że piszę ogólnie, generalnie. Jak znajdzie się jakiś ksiądz pedofil, to wszyscy prawacy się od niego odcinają, a jak ktoś ze środowiska lgbt powie coś głupiego, to uderza to w całą społeczność. Gdzie tu jakaś konsekwencja,
@Xtreme2007: O prawactwo znowu dzielnie walczy z nauką w kwestii płci xD Ale zawsze się z jednym z Wami zgadzałem. Takim ludziom potrzebna jest pomoc psychiatryczna. Obawiam się tylko, że kiedy lekarz zaleciłby korektę płci byłby niezły zdziwiony pikachu na Waszych buźkach xDDD

Po co siać ludziom w głowach takich zamęt, po co ich paraliżować podważaniem od oczywistego istnienia dwóch płci?


@Metzger3: HEJ OSOBY TRANSSEKSUALNE PO CO ISTNIEJECIE, SIEJECIE ZAMĘT
@Niezgodny: Napisałeś:

Płeć biologiczna tak - tego nikt nigdy nie negował, oprócz prawaków którzy sami atworzyli ten pogląd i teraz zawzięcie przeciw niemu walczą.

napisałeś o prawakach w opozycji do lewactwa i udowodniłem ci że to nie prawaki sobie wymyśliły. Co z tego? Generalnie? Chyba sobie jaja robisz. Pod pierwszym filmem 82,5 tys subskrypcji i 5 tys okejek. Pod trzecim 1,62 mln subskrypcji i 1 tys okejek, więc chyba jednak ktoś
@kciuk14: Ale wiesz, że subskrypcje dotyczą kanału, nie filmu?
Korwin również gada głupoty, o Hitlerze i pedofilach dotykających jego córkę, a poparcie ma podobne, ale chyba oboje zgodzimy się, że mądrych rzeczy to on nie mówi i tym bardziej nie przypisujemy jego poglądów do prawicy, inaczej prawica byłaby jakimś zwyrodnialstwem xd
@Niezgodny: Wiem, ale spokojnie można założyć, że wyrazów poparcia jest więcej choć nie ma tego jak sprawdzić. Korwin jak to Korwin, kiedy ma racje to ma. Kiedy #!$%@? to #!$%@?. Jeżeli jakaś część prawactwa wierzy w niektóre #!$%@? Korwina to ich krytyka jest jak najbardziej na miejscu.