Wpis z mikrobloga

Czy da się przejść "po papier" bez większego problemu


@daszek21: Nie. Sa projekty ktorych samo zaliczenie zajmuje więcej niz sama praca dyplomowa. Napewno lżej (ale nie wiem czy łatwo) jest na pjatk, nawet kiedy wykładowcy sie powtarzali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FortunaHej: Informatyka, a przedmioty to typowe, bazy, jakieś matematyki dyskretne, czy inne cudaki.
Wydział? Podaj na przykładzie tego z którym masz sam doświadczenie
  • Odpowiedz
@daszek21: Mozesz próbować przepisać dyskretna. Reszta to nie masz szans. Nie ma czegos takiego jak bazy danych na mgr, sa za to zaawansowane bazy danych, do ktorych musisz miec zaliczone bazy danych, jak nie masz to moga ciebie nawet na okno nie przyjąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FortunaHej: zaawansowane bazy - brzmi jak hurtownie danych, a to miałem. Ale to akurat z ciekawości pytałem. A jakie masz osobiste odczucia nt. studiowania tam?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bob9876: może jakoś przeżyje, egzaminy też raczej pozdaje. Myślę, że po tym jakie ananaski widziałem u siebie na inż to niewiele mnie zaskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daszek21: Napisz do mnie na priv bo masz zablokowany wyśle ci materiały do chyba wszystkich przedmiotów z mgr.

Ja jestem ciagle na inz, ale bardzo duzo sie powtarza. To jest najlepszy sposób studiowania dla kogos kto pracuje, ale pracuje juz od jakiegoś czasu w it. Uczysz sie swoim tempem, robisz przedmioty w kolejności jakiej chcesz, mozesz chodzic tylko na egzaminy. Sam tryb jest po prostu idealny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bob9876: miałem semestr nauki LaTeX ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby fajne bo łatwiej inżynierke skleić... Ale nadal. Archaiczny materiał na studiach nic nowego - ważne żeby nie musieć się modlić przy tym materiale
  • Odpowiedz