Wpis z mikrobloga

Jestem na średnio interesującym mnie kierunku studiów i muszę wybrać jakiś temat do pracy licencjackiej. Kierunek to finanse i rachunkowość o specjalizacji: bankowość. Z rachunkowość kompletnie nic mnie nie interesuje i preferuję bardziej tematykę związaną finansami, ekonomią lub bankowością. Macie jakieś pomysły na temat, bądź radę w jaki sposób wybrać/wymyślić tematykę pracy?
#studbaza #ekonomia #finanse
  • 4
bądź radę w jaki sposób wybrać/wymyślić tematykę pracy?


@Niebieski_kuc_przeznaczenia: kiedy jeszcze chodziłem na studia, każdy dostawał pracownika naukowego, doktora bądź profesora, dla uproszczenia zwanego promotorem.
Spróbuj uderzyć do dziekanatu, może przyporządkują Ci kogoś takiego, on Ci powie co robić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebieski_kuc_przeznaczenia: najpierw zastanów się czy chcesz napisać pracę mającą cechy naukowe i poświęcić temu czas czy raczej po prostu napisać, obronić na 4,5 i mieć spokój
Jeśli to pierwsze szukaj wąskiego tematu, może coś z krypto, z branży fintech, hype investing...
Jeśli drugie przejdź się do wykładowcy który był w porządku i zapytaj czy nie ma jakiś propozycji tematów