Wpis z mikrobloga

@Duzy_Dziki_Zwierz: no niby tak, ale mimo wszystko moc jest, mnie #!$%@? przez lata, bo teraz to olewka już na te giry, że żeby dołożyć cokolwiek do siadu to musiałem dużo więcej popracowac, z perspektywy czasu widzę jeszcze, że taka #!$%@? dźwignia jak ktoś ma, hamuje mu progres innych partii, nie dość że trzeba więcej pracować, to przez większy ROM zmęczenie jakie dokłada ćwiczenie odbija się na innych treningach. Ciagi mnie tak
  • Odpowiedz
@Skogyr: Znam ten bol, tylko ze w druga strone. Mnie kilk seryjek ciagow niszczy poteznie, a siady moge robic i robic i dokladam duzo ciezaru xd Wazne jest tez, zeby dostosowac technike do siebie.

Jak mowisz, ze masz dlugie giry i ciagi Ci dobrze ida, to, jesli zalezy Ci na wyniku, powinienes zmienic sposob siadania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vizori: jakby miał 2cm dłuższe udo to że stówkę mniej by siadał. Genetyka to #!$%@?, mi dała długie uda i jestem #!$%@? w siadach

@Skogyr: przynajmniej wiem na co mogę zwalić swoje kiepskie wyniki :D
  • Odpowiedz
@DywanTv: na #!$%@? mi wynik w siadzie. Chyba po to, żebym sobie coś #!$%@?, albo chwalił się przed kumplami, że siadam 300kg.
Kiedyś mnie to pasjonowało, o #!$%@? wielka siła, jeśli gdziekolwiek chciałbym ogromne kilogramy na kiju to dwubój, bo rwanie i podrzut to są piękne ćwiczenia, a trójbój typowy dla mnie to specjalizacja w byciu silnym statycznym kolko klockiem.
Więcej frajdy mam z siadów nie na 3p a na 30,
  • Odpowiedz
@Skogyr: No rozumiem, przeciez sie drocze xd

Jakbym nie trenowal trojboju to pewnie zupelnie inaczej by moj trening wygladal. Ale mnie tam jara ciezki siad czy ciag. 15 powtorzen od 10 czy 8 sie tak bardzo nie rozni, a ciezkiej jedynki nie mozna porownac do niczego innego.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Wiem co to są ciężkie jedynki. Pierwsze 170 w ciągu jak zrobiłem to się #!$%@?łem na ziemię i prawie łbem #!$%@?łem o lustro. Pierwsze przysiad 150kg pamiętam do dziś, dobrze że miałem kumatego asekuranta bo wstałem ze sztangą i bym się #!$%@?ł, ale typ za mną złapał mnie, sztangę, odstawił na stojaki i jeszcze mi siąść pomógł. Nie widziałem na oczy nic.
  • Odpowiedz