Wpis z mikrobloga

@DywanTv: "pompowanie" upper, ja nie trenuję jak typowy sterydziarz. Niestety gen mam odwrotnie nadajacy się do budowania sylwetki i ten trening nadal muszę mieć ciężki, podobny do naturala, ale dzięki koksowi moge nieco większą objętość zrobić na ciężkich ćwiczeniach i więcej benefitów wyciągnąć ze stresu metabolicznego, czyli gdzieś pod koniec treningu, gdzie jako natural olałbym jakies seryjki do palenia, tak tutaj one mi co nieco dają.
  • Odpowiedz
@Skogyr: po jakim czasie dźwigania zmieniło Ci się podejście? Ja obecnie jestem mocno wkrecony w trojboj i ciężkie dźwiganie ale sam już nie wiem. I tak żadnych zawodów nie wygram. W Sumie póki się nie rozwaliłem mogę jeszcze odpuścić ale. Musiałbym zmienić psychikę i nastawienie
  • Odpowiedz
@markov90: 2-3lata, doszedłem do wniosku na #!$%@? mi ta siła, jak wyglądam jak gówno. I widzę to samo u ludzi u mnie na siłce. Jak ktoś ma dobry gen, czyli przyszedł na siłownię już z jakimś tam wyglądem, to mu idzie, reszta ćwiczy TS, wyglądają jak kluski z dużą dupą i nogami.
  • Odpowiedz