Wpis z mikrobloga

Jeden z użytkowników zaprezentował dość ciekawą perspektywę, i chciałbym ją trochę pociągnąć w tym miejscu, aby była bardziej widoczna. Otóż wyobraźcie sobie, że żenicie się z panią A. Pani A, obecnie 27-letnia, wyszumiała się za młodu. I wcale jakąś turbo-suką nie była - miała 6 partnerów seksualnych. No i stoicie sobie jako para po ślubie na weselu przyjmując koperty. I kopertę pani A, waszej żonie, wręcza X - to ten, który ją rozdziewiczył na jej prośbę. Podajecie mu rękę, a on patrzy na waszą żonkę z uśmieszkiem, bo sobie przypomina, jak krzyczała przy rozdziewiczaniu. Potem zjawia się Y - to ten, z którym była w związku przez 3 miesiące, ale się rozeszli przy obopólnej zgodzie i zostali przyjaciółmi. Ale seks był. Następnie zjawia się Z - lokalny chad i przyjaciel rodziny, któremu robiła po raz pierwszy w życiu loda z połykiem, bo poprzednim odmawiała. Ponadto kopertę wręcza jej G - ale on się nie liczy, bo z nim to zrobiła po akoholu i tak naprawdę nie chciała! Poza tym to nie był seks, tylko mu dobrze ręką robiła i ustami!

Pozostała dwójka niestety kontaktu z naszą żoną A nie utrzymuje, więc tych typów nawet nie zobaczycie. Ale macie tą świadomość - że podajecie rękę typom, którzy kilka lat wcześniej dymali waszą żonę aż huczało. I dostawała orgazmów. I przyjmowała ich spermę. O tak. Była zachwycona.

Co więcej, X z Z popili wódki i teraz sobie rozmawiają, co to kiedyś robili pannie młodej i mówią wam, że masz szczęście, że znaleźliście tak wspaniałą żonę - cudownie obrabia gałę. I jesteście zdziwieni, bo wam wasza żona tak wcale nie chce zrobić, bo jest taka grzeczna i nie śmiała.

Ktoś jeszcze będzie mówił, że ilość partnerów seksualnych nie ma znaczenia? Dlatego #konserwatywka i najlepiej #dziewica.

#przegryw #logikarozowychpaskow #seks
  • 14
@Reflexiej123 jak się wyszalała za młodu to źle, ale jak Ty zaprosisz koleżanki które ruchales to dobrze, to nic wielkiego. Znajdź sobie zatem dziewice, jak już jesteś taki zazdrosny. Tylko nie zdziw się potem że będzie chciała mieć porównanie.
Zaśmiecasz swe życie myśleniem o tym, kto się z kim ruchał, rucha czy jechać będzie.
Żyj, a nie kontempluj, bo życie Ci #!$%@?, a Ty zostaniesz z ręką w majtach
@Mirek_Cebula: Nie zaproszę koleżanek, które ruchałem, bo żadnej nigdy nie ruchałem. I zakładam, że kobieta, z którą się właśnie żenię jest moją jedyną partnerką seksualną.

Jeżeli będzie chciała mieć porównanie to tylko dlatego, że opinia publiczna zakłada, że posiadanie wielu partnerów w życiu jest normalne. I np. jej koleżanki miały kilku. Stąd się rodzi ciekawość. Gdyby w społeczeństwie panowały normalne zasady, to tej ciekawości by nie miała - a jeśli nawet,
@Reflexiej123: a wśród facetów jest inaczej?
Znajdź mi wśród osób które przynajmniej przez kilka miesięcy miały dziewczyne w wieku 16-17+ prawiczka

Bo ti ze ktoś jest nieśmiały albo ma inne cechy które spowodowały ze nigdy nie miał dziewczyny to nie jest jego wybór, ze jest prawiczkiem, tylko nie miał okazji zaruchac