Wpis z mikrobloga

@czaroczarodziej: ta akcja to taki chujniów jakich mało. Gdy weszło to i pracowałem w firmie to normalnie dostawałem większe pieniądze. Cyrk się zaczął gdy zmieniałem prace. W każdej firmie do kwoty którą chciałeś zarabiać wliczali ten podatek. Koniec końców pracownicy nic na tym nie zyskali.
  • Odpowiedz
@Tymajster: no tak, jak się nie ma w głowie to się ma w mordzie, najłatwiej zamiast odpowiedzieć merytorycznie nasrać na szachownicę i nazwać kogoś kucem xD
  • Odpowiedz
@malinq: Do każdego z Was nie dociera fakt istnienia przymusu ekonomicznego. Śmieszkujecie o jakichś łańcuchach, nie dociera do Was, co mam Ci trzeci raz pisać, nie warto.
  • Odpowiedz
@Tymajster: przymus ekonomiczny utrudnienie, a nie uniemożliwienie czegokolwiek. Każdy kto ma problemy z zaoszczędzeniem paru złotych na głupotach i z poświęceniem czasu na coś produktywnego może sobie wycierać mordę przymusem ekonomicznym. Tylko, że to do niczego nie prowadzi, a mimo przymusu ekonomicznego, są ludzie którzy potrafią z tego dołka wyjść. I wcale nie potrzeba do tego szczęścia tylko odrobinę pracy. Ale większość woli leżeć z browarem w rynsztoku i narzekać
  • Odpowiedz
@czaroczarodziej: Kuce żyją w swojej korwinistycznej iluzji gdzie myślą że każdy może zostać #programista15k w wieku 16 lat, wyprowadzić się od starych, w wieku 18 założyć firmę sprzedając paróweczki na wolnym rynku i spełnić swój american dream. Szkoda tylko że żaden nie pomyśli co z panią Grażynką która od 50 lat robi na kasie w kiosku, Marianem, 45- elektrykiem od zawodówki albo jakimś Sebastianem którego matka żłopała wódę
  • Odpowiedz
@arkadiusz-dudzik: Prawdę mówię, już nie zesraj się. Dla ciebie mogę być komuchem, nie obchodzi mnie to. Fakty są takie, że dopóki można było zatrudniać niewolników, to ich zatrudniali. Póki można było zatrudniać w fabrykach dzieci po 14h dziennie, to je zatrudniali. Przestawali dopiero jak wchodziły odpowiednie prawa. Za każdym razem przy ich wprowadzaniu był oczywiście kwik, że po tym to już fabryki na pewno padną i gospodarka padnie. Nie padła.
  • Odpowiedz
  • 0
@czaroczarodziej chyba w jakimś janushex. Nie można jednego przykładu porównać dla każdej firmy ja będąc na rozmowach podawałem informacje ile chciałbym dostawać netto. A potem mówiąc ile mi to wyjdzie, z programem 0 PIT. Na to zawsze słyszałem odpowiedź że to nie ich sprawa. Tylko moja.
  • Odpowiedz