Wpis z mikrobloga

@GienekZFabrykiOkienek: Błędna analogia.
Po pierwsze nie napisałem, że ,,mam” doktorat (tak jak Ty ,,masz” porszaka), tylko, że jest ,,w drodze”, czyli go aktualnie robię.
Po drugie, to nie jest czcze gdybanie jak w przypadku Twojego porszaka, gdyż podejmuję realne działania w tym kierunku.
Po trzecie... a hui, nie chce mi się już Ciebie wyjaśniać. Idź pretendować do bycia śmieszkiem gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pokustnik: Będziesz miał doktorat w drodze jak otworzysz przewód. Moja Cayennka jest nawet bardziej "w drodze" niż twój doktorat, bo mi wystarczy że gówniaki wyrosną z wózków i wystarczy mi bagażnika w Porschaku i mogę kupować, ty masz przynajmniej 3 lata przed sobą ( ͡º ͜ʖ͡º)
czekajcie. gosc jebnal tego mema w odpowiedzi na sugestie 'to sie wyprowadz' do tego wpisu, w ktorym jakis pelnoletni, pracujacy OP narzekal, ze mu stara kazala cos tam na chacie pomagac? xD
@LajfIsBjutiful: 21 może nie. Ale masz 30 lat i mieszkasz ze starymi to znaczy że nadajesz się na leczenie psychiatryczne. Ani tu laski zaprosić do siebie bo wstyd. Kumpli na piwko trzeba się mamy o zgodę pytać. Mieszkać z rodzicami w wieku 30 lat to trzeba być #!$%@? bardzo