Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: jakbym żył w chowie klatkowym czyt. W bloku mieszkalnym postPRLowskim to oczywistym jest, że w wieku nawe 18 lat bym stamtąd uciekł do jakiejś własnej klatki. Z takiej racji jednak, że mieszkam w dużym domu w sumie na wsi to w żadnym wypadku nie będę mieszkał w bloku że względu na jakieś gadanie że "hyhyhyh maminsynek a ja na swoim". Większość na takim "swoim" wynajmuje jakieś klitki żeby mieć gdzie
  • Odpowiedz
@Drzegorz: Miałem podobnie. I wsumie mam. Najmłodszy z rodzeństwa, brat się wyprowadził, siostra też. Zostałem sam z mamą. W domu 200m2. Do pracy do Warszawy mam 50 minut,.niektórzy tyle z innej dzielnicy jadą.
Pamiętam jak moja była twierdziła, że powinienem się wyprowadzić. Do mieszkania xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: no niby ha ha ale fakt ze od dawna nie mieszkam z rodzicami pozwolił mi mieć mnóstwo doswiadczen zyciowych które ukształtowały mnie na zupełnie inna, lepsza osobe. mozecie sobie wciskac kit o tym ze tak sie bardziej oplaca itd ale fakty sa takie ze mieszkajac z rodzicami zostaje sie #!$%@?ą zyciową. miałem wiele bardzo niszowych doswiadczen seksualnych, zaliczyłem wiele spolecznych statusów, poznalem kilkaset substancji psychoaktywnych, byłem dilerem złodziejem specjalista i
  • Odpowiedz
@Drzegorz: Ja za to wychodze do klubu kiedy chce, mam pod nosem restauracje, tramwaj, metro, mase znajomych, koncerty, dobre szkoły, sklep obok klatki i kibel w mieszkaniu, więc nie musze szczać pod drzewem.
ps
Sam mieszkam w domu i lubie wieś, #!$%@? mnie za to nie potrafienie zrozumienia faktu, że różni ludzie mają różne upodobania i potrzeby. Mało tego potrzeby się zmieniają i wielu ludzi w młodości chce wygody miasta, a
  • Odpowiedz
@azurro: a czy ja napisałem że nigdy nie mieszkałem w bloku? Owszem, mieszkałem, dwa lata. Można to wywnioskować z parafrazy wierszyka XD. Najgorszy okres mojego życia i żaden klub czy inne gówno mi tego nie wynagrodzi, do miasta mam 3 km i nie wydaje mi się, żeby ta odległość była taką katorgą żeby znów mieszkać w bloku. Proszę się ode mnie odjaniepawlić bo ja tu nikomu osobistych wycieczek nie robię tylko
  • Odpowiedz