Wpis z mikrobloga

Jakby post był o tym gdzie zakopać albo wrzucić do jeziora to wykopki by pisały NO LEPIEJ TAK NIŻ SPALENIE!!! #!$%@? gdzie ja żyję, takie rzeczy powinno się piętnować, najlepiej wpis do rejestru przez weterynarza i zakaz posiadania zwierząt
  • Odpowiedz
@wioseneczka: Mogła się zmienić sytuacja u tego człowieka, jakieś długi, problemy zdrowotne, nagły wyjazd za pracą, cokolwiek, Łatwo tak oceniać nie znając sytuacji. Lepiej niech humanitarnie uśpi niż gdzieś zostawi, czy wyrzuci w worku.

A co do tego że wykopki mówiłyby, że lepiej niż spalenie - no właśnie nie, bo od worka obiektywnie dużo lepszą alternatywą jest właśnie uśpienie, jakieś gadanie o paleniu to chyba tylko w Twojej głowie.

I
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: uuu, bambinizm, patrzcie panstwo, poznałem na vikop.pl slowo bambinizm o będę go używać pod kazdym postem o tym, ze ktos krzywdzi zwierzę, nawet jesli jest zdrowe i mozna uniknąć zabijania hehe

Nie ma nic gorszego niz wykopki ktore uczepia się jednego slowa i pod kazdym postem ktory delikatnie dotknie tematu używają go. Podobnie bylo z argumentum ad (zazwyczaj personam), teraz gdzie nie zajrzeć tam bambinizm, jeszcze wczesniej wykipki uczepily
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę jeszcze niedawno wykopki krzyczały że Zięba swoimi radami namawia do samobójstwa i powinien za to iść do kryminału, a teraz coś co faktycznie jest karalne w polskim prawie przyrównują do bambinizmu. Puknijcie się czasem w te obspermione łby. XD
  • Odpowiedz
A co do tego że wykopki mówiłyby, że lepiej niż spalenie - no właśnie nie, bo od worka obiektywnie dużo lepszą alternatywą jest właśnie uśpienie, jakieś gadanie o paleniu to chyba tylko w Twojej głowie.

Ktoś tu chyba nie zrozumiał komentarza na który odpowiada xD

I na koniec, nie dajmy się zwariować, to jest tylko zwierze.

Dla mnie Ty też jesteś tylko zwierzęciem; czy to znaczy mogę Cię uśpić?

@Adures:
  • Odpowiedz
@ririsu12: Ludzie tutaj to debile i nie zdają sobie sprawy z tego, że bambinizm to przypisywanie zwierzętom cech ludzkich. Otóż, drodzy idioci, nie trzeba przypisywać im żadnych cech których nie posiadają, by uważać za niemoralne pozbawienie życia istoty świadomej, czującej i przywiązanej do nas, za którą się wzięło odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ririsu12: kocham zwierzęta i sam nie wyobrażam sobie podjęciu decyzji o zabiciu swojego psa, ale skoro podjął decyzję na temat swojego zwierzaka to cóż. Penwie są jakieś powody.
Karpia czy innego gówno (które je karaś ( ͡º ͜ʖ͡º)) to wolno, a psa już nie można pozbawić życia?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crock92: karpia jak kupujesz to w celu konsumpcji a nie żeby pływał w wannie. Zabijesz go na obiad. Zwierzę domowe kupujesz aby Ci towarzyszyło. Usypianie bez powodu świadczy tylko o tym że taka osoba, krótko mówiąc i nie wdajac się w szczegóły, jest po prostu skończonym idiota.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wioseneczka: Mogła się zmienić sytuacja u tego człowieka, jakieś długi, problemy zdrowotne, nagły wyjazd za pracą, cokolwiek, Łatwo tak oceniać nie znając sytuacji. Lepiej niech humanitarnie uśpi niż gdzieś zostawi, czy wyrzuci w worku.


A co do tego że wykopki mówiłyby, że lepiej niż spalenie - no właśnie nie, bo od worka obiektywnie dużo lepszą alternatywą jest właśnie uśpienie, jakieś gadanie o paleniu to chyba tylko w Twojej głowie.


I
  • Odpowiedz
@Knightlord no pewnie tym że pies jest świadomy a staruszek nie, więc tym bardziej powinna być możliwość jego uśpienia, a właściwie to obowiązek, no chyba że jest możliwość powrotu jego świadomości
  • Odpowiedz