Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś doszłam do takiego wniosku, że chciałabym mieć bombelka. Dziś ta sytuacja obróciła się o 180 stopni. Jak popatrzę na te gowniaki czy to na ulicy czy w rodzinie przypominam sobie, to co kiedyś myślałam i mówię - nieźle mnie popierdzieliło. Nie wyobrażam sobie miec teraz darmozjada, z resztą średnio przepadam za tymi kaszojadami. Jak brat czy siostra zapytają czy zajmę się gowniakiem, to kategorycznie odmawiam. Z resztą pomioty w mlodym wieku są nieznośne. Może kiedyś sytuacja ponownie się odwróci, albo już tak zostanie, nie wiem. Jedno jest pewne nie mam zamiaru teraz bawić się w żadne pieluchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #oswiadczenie #ciaza #dziecko #macierzynstwo #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 17
OP: @Sl_w_k_1 jesteście yebnieci, tylko o 500+gadacie, może tak naprawdę wam na nim zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@prz3mlud może niektóre takie są, nie wiem, ja w rodzinie i u znajmoychnie widziałam, żeby była rozczeniowa, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

@jakis_login bardzo śmieszne. Może do 30 zrobię wpadkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za radę, ale nie skorzystam ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chodziło mi o to aby obrażać kobiety, tylko o to, że coraz więcej kobiet ma takie podejście, a to źle wpływa na polską sytuację demograficzną. Przez takie podejście mniej dzieci się rodzi i mamy stare społeczeństwo, a kobiety powinny rodzic dzieci.