Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? nie mogę z tego co tam się #!$%@? to przeszło wszelkie granicę. A więc tak, w jednym mieście jest taka po #!$%@? sytuacja że każdy bezrobotny menel próbuje zostać gwiazdą i czuje się kimś ważnym serio. Jestem zwykłym chłopakiem który latał trochę po ulicy i przez dwadzieścia parę lat nigdy czegoś takiego nie spotkałem Białystok jest wyjątkowy. Kto tam się nie pojawi to jest po prostu #!$%@?. Mario z krzaków, konon, major, łosie, mexicano. Cud że kargul jeszcze nie nagrywa. Patrzcie nawet przykład Krzysztof Zimnoch zawodowy bokser i #!$%@? nagle zwariował. Stolica discopolo i cringu polskiego. Niby menele jak wszędzie ale coś wyjątkowego. I to wszytko stworzone przez takiego czeczetkowicza który się obecnie od tego odcina który defakto też jest nieźle #!$%@?. Ja nie wiem czy tam tacy są. Ale jeszcze nie słyszałem o normalnej osobie z Białegostoku. Luh raper bezczel też #!$%@?. Jakiś rafonix to samo. jest to na prawdę ciężka sytuacja nie wiem czy jest to spowodowane bliskimi kontaktami z Ukraińcami czy co ale jest to mocny przypadek. Ludzie tam wydają się jacyś agresywni bez empatii każdy patrzy by komuś #!$%@?ć i było mu gorzej. fakt to ogólnie polska mentalność lecz w innych częściach kraju czegoś takiego nie spotkałem. tam jest to tak skumulowane że ludzie chyba sami nie wiedzą o co chodzi. Ci niby normalni próbują atakować tych nienormalnych a ci nienormalni atakują tych normalnych. Służby sparaliżowane przez jednego upierdliwego donosciela oraz przez dzieci robiące sobie ciągle żarty. Przecież gdyby tam wystąpiła jakaś sytuacja kryzysowa to oni by sobie tam nie poradzili myślę że cały Białystok to uniwersum to niee są #patostreamy tam każdy wmawia każdemu swoją prawdę chyba serio trzeba się od tego wszystkiego odciąć a jeżeli jesteście z Białegostoku to nie dziwcie się że macie taką opinie ale coś w tym jest na prawdę według mnie. sorry za duży brak skladni ale się najaralem lecz to są też moje trzeźwe przemyślenia xd
#kononowicz
  • 18
@SVETER: Lecz mimo wszystko nie dorównuje to uniwersum do pięt. wiem o czym mówisz i rozumiem co chcesz powiedzieć ale ja i tak nie wyczuwam w tym takiego absurdu no #!$%@? nie raz nie dwa się gadało z menelstwem kłamali i wszystko ale to jednak nie to
@Knurdowora: to własnie ciekawe, bo wszyscy młodzi (24-30) ludzie z Podlasia, których poznałem są życzliwi, sympatyczni i ogólnie wporządku. Dziewczyny ładne. Nie wiem, może po przekroczeniu 30 lat zaczyna im #!$%@?ć. Jedyna nastoletnia #!$%@? osoba to Menel.
@x_man: Ogólnie się zgadzam. Nie wiem na jakim tle poznawałeś Podlasian i jakiego rodzaju były to relacje. Swego czasu trochę tam bywałem. I o ile początkowo ludzie tam funkcjonują według zasady "gość w dom, Bóg w dom" to nie potrzeba wiele żeby zaczęli funkcjonować jak w filmie "Sami swoim", czyli w myśl zasad pokroju "sąd sądem, sprawiedliwość musi być po naszej stronie". I to doskonale widać oglądając Szkolną. Wszędzie na świecie
@Knurdowora: Mexyk powinien dostać swój program w tej telewizji. Nadawałby wieści z uniwersum, kręcił dalej pawiana ogułem jak to się mówi. Suchy mógłby testować dania z bombasu w programie kulinarnym, a Krzysztof prowadzić program polityczny. Mario z krzaków działałby jako reporter w terenie. Niemiecki byłby reżyserem tego całego widowiska. Pogodę można zostawić rudemu, bo idealnie się wkomponowuje. Oglądalnośc #!$%@?łaby skale odbiorników
StayOut - @Knurdowora: Mexyk powinien dostać swój program w tej telewizji. Nadawałby ...
@Knurdowora: Nie chce mi się rozpisywać wiec zrobię tl;dr po pierwsze mówimy tu o sprowadzeniu w większości z terenów wiejskich do miasta przez biedę. Konon z Wilkowa, Los tez nie z białego itp. A po drugie gdzieś 10 lat temu upchnęli ta patologie ja starosielcach żeby było bezpieczniej. Stad tez taki dysonans co widac jeżeli chodzi np. o rasizm. Normalni Białostoczanie są tolerancyjni, bo znają historie swojego regionu. A jakby zapytać
@Cineczeq: Łoś to światowy człowiek. W niejednym kraju był i po restauracjach chodził. Jemu tak zwanego wieśniactwa bym nie przypisał. To człowiek sponiewierany przez alkohol i #!$%@?ą matkę. Pijak i menel, wiadomo, ale nie pamietam żeby umyslnie z kogos szydził albo gnębił. Mexicano nie liczę, bo on sam zawsze musi rozkrecic jakiś dym, żeby potem móc #!$%@?ąć 10 sprostowań do Łosia/Majora/Knura/Widza z Norwegii
@Cineczeq: XD
@lebowski-mini: Mam zamiar pojechać do samego Białegostoku nie do knura przejechać zobaczyć szkolną ale nie widzieć knura. Ogólnie na wycieczkę i zobaczyć na własne oczy. a Mówię z tego co zaoberwowalem. Nigdy nie słyszałem o normalnej osobie z Białegostoku. Nawet kibice zgrywają kozaków biją homosi a jak gdzieś jadą to wszyscy ich biją chociażby patrzeć że legia ukradła im wszystkie flagi a potem zbili ich w jagielonia.rar nigdzie