Wpis z mikrobloga

To teraz symulujemy!

Było trochę modelowania, przygotowanie złożenia i wykonanie prostej animacji - pora więc na temat symulacji korkociągu. Aktualnie testuję różne ustawienia, by przygotować materiał na kolejny odcinek - szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z symulacjami. Niestety niektóre z ustawień wymagają trochę większej cierpliwości, co można zauważyć na przykładzie aktualnego postępu oraz czasu, jaki już upłynął w sprawdzanej symulacji.
Materiał najprawdopodobniej pojawi się w połowie przyszłego tygodnia.

Dla osób, które wolą śledzić wpisy poprzez Facebooka: Inżynier Programista - FB
A dla osób, które jeszcze nie znają mojego kanału na YouTube, zapraszam do odwiedzenia: Inżynier Programista

#inzynierprogramista #ciekawostki #inzynieria #technologia #cad #solidworks #gruparatowaniapoziomu #studbaza #studia #pracbaza #mes
InzynierProgramista - To teraz symulujemy!

Było trochę modelowania, przygotowanie ...

źródło: comment_1582145403T1YbZjWpCYKb69I9S84HTj.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MC_Bono @Clint_Farloon @zmienna_pomocnicza @piotrek961 @kol36 @kujol @wykop_lub_zakop @matdavid98

Chciałbym powiadomić osoby plusujące wpis o opublikowaniu takiej namiastki przed przygotowaniem pełnego materiału z wynikami symulacji. Taki bieg wydarzeń spowodowany jest przekazaniem informacji o pojawieniu się wspomnianego materiału w okolicy środy przyszłego tygodnia. Niestety weekend oraz przyszły tydzień wydaje się być dla mnie bardzo trudny, w związku z czym przygotowałem wstęp i pierwsze wyniki dla samej
  • Odpowiedz