Wpis z mikrobloga

  • 0
Kolego na spokojnie z tym ocenianiem innych. Interstellar został fatalnie oceniony właśnie przez widzów oczekujących rozrywki gdzie jest wartka akcja i „więcej się dzieje niż gada”.


@XdareckiX O tym właśnie piszę - dokonujesz projekcji na temat krytykujących żeby uzasadnić sobie dlaczego ktoś nie ocenia filmu tak samo jak Ty. Problem polega na tym, że robisz to insynuując im powierzchowność, sprowadzając ich do fanów prostackiej rozrywki. Łechczesz swoją próżność, po czym piszesz
  • Odpowiedz
@Tarec: No proszę, mamy wykopowego psychologa. Cóż za wnikliwa analiza mojej osoby na podstawie kilku zdań, szkoda że nietrafna. Stwierdzenie że film nie spodobał się wielu widzom oczekującym prostszej formy jest faktem podobnie jak faktem jest to że tacy widzowie istnieją. Czy są gorsi? Nie znają się na dobrym kinie? Ależ skąd. Po prostu maja inny gust. Moim znajomi są podzieleni i dla wielu ten film to „nuda w c--j”.
  • Odpowiedz
To jest genialny film, jeden z najlepszych jakie widziałem a pytając czy poleciał czy był za regałem wystawiacie sobie świadectwo osoby z móżdżkiem wielkości lepka od szpilki. I tyle piwniczaki!
  • Odpowiedz