Wpis z mikrobloga

@cezeterson: @Tylko_szczera_prawda: Oglądam tylko irańskie kino klasy B. Takie filmy dla plebsu to nie dla mnie. Jestem freethinkerem i nie idę jak reszta owiec za stadem.


@Suwres
Widziałem chyba wszystko z top 100 na filmwebie i wiele innych tytułów i uważam że Zielona Mila i Skazani na Shawshank są spoko, ale nie na top 3 ))¯_(ツ)_/¯¯_ Ale to wykop, zapomniałem że tu nie można mieć innego zdania niż stado baranów,
@Bakuaku: @Xtreme2007: ten film nie jest dobry. Przekonywanie głównego bohatera jest tak żenujące, że się musiałem przejść po pokoju z żenady. Potem rozmawiają, i o #!$%@? złoty, tak sztucznego patosu i niedorzecznej ekspozycji to ja nie widziałem dawno. No i oczywiście nie mieli dobrego pomysłu na zakończenie, to dodali ex machinę która jako zwieńczenie głównego wątku, to jest kpina. Pododawali jakieś randomowe strzelby Czechowa post factum, ale nadal to jest
@Tyraxor: To nie jest zły film, tylko kiepskie science fiction, bo on jest trochę jak pseudonauka. Z jednej strony mamy naukowe podejście, konsultacje ze specjalistami i ta część związana z portalem jest spoko, a z drugiej mamy działanie siłą miłości co powoduje że można zmienić przyszłość a do tego nikt nie wpadł na to, że założenie kolonii na planecie obiegającej czarną dziurę to głupi pomysł.
Z tym filmem jest trochę jak z Jokerem - część odbiorców spodziewała się akcji i rozrywki typowej dla innych filmów tego gatunku nie wiedząc że to ambitne kino. Nie wchodzę tutaj w teorie przedstawione w filmie ale jako sci-fi oglądało się swietnie, był klimat, nawet coś mi do oka w pewnym momencie wpadło ;)
Był kiedyś taki film Solaris, który również dostał mnóstwo hejtu. Nie wiem czy ludzie słysząc Clooney w kosmosie
@Tyraxor: Ale sie uczepiłeś... W mojej opinii, interstellar jeśli chodzi o sci-fi to jedno z najlepszych dzieł gatunkowych. To w czym uznanie znajdują nawet krytycy, to fakt że film ma niepowtarzalną oraz piękną zarówno ścieżkę wizualną, jak i dźwiękową. W obu tych sferach interstellar wypracował sobie swoistą nastrojowość, która potrafi zapaść w pamięć. To efekt, którego nie udało się uzyskać prawie żadnemu filmowi sci-fi w ostatnich latach (ani grawitacja, ani pasażerowie,
głupi ludzie nigdy nie doceniają czegoś co jest skierowane do inteligentnego społeczeństwa, tak od zawsze było i ten film to potwierdza.

część odbiorców spodziewała się akcji i rozrywki typowej dla innych filmów tego gatunku nie wiedząc że to ambitne kino.


@XdareckiX
@Jaracz_Joint

- Używaj argumentów 15-latka z Filmwebu
- Uważaj się za tego inteligentnego, wymagającego widza ¯_(ツ)_/¯

Klasycznie: "nie dorosłeś", "nie zrozumiałeś", " i inne formy lizania się po własnych jajkach. Najlepsze,
@Tarec: Kolego na spokojnie z tym ocenianiem innych. Interstellar został fatalnie oceniony właśnie przez widzów oczekujących rozrywki gdzie jest wartka akcja i „więcej się dzieje niż gada”. Nie oceniam Interstellar pod katem logiki, ten film jak wiele innych filmów scifi pokazuje wizje przyszłości oraz pewne zjawiska które temu towarzyszą. Główne zadanie spełnione - film mial fajny pomysł i trzymal w napięciu do końca. Nie podobalo ci się? Spoko, widać nie trafił
Kolego na spokojnie z tym ocenianiem innych. Interstellar został fatalnie oceniony właśnie przez widzów oczekujących rozrywki gdzie jest wartka akcja i „więcej się dzieje niż gada”.


@XdareckiX O tym właśnie piszę - dokonujesz projekcji na temat krytykujących żeby uzasadnić sobie dlaczego ktoś nie ocenia filmu tak samo jak Ty. Problem polega na tym, że robisz to insynuując im powierzchowność, sprowadzając ich do fanów prostackiej rozrywki. Łechczesz swoją próżność, po czym piszesz żeby
@Tarec: No proszę, mamy wykopowego psychologa. Cóż za wnikliwa analiza mojej osoby na podstawie kilku zdań, szkoda że nietrafna. Stwierdzenie że film nie spodobał się wielu widzom oczekującym prostszej formy jest faktem podobnie jak faktem jest to że tacy widzowie istnieją. Czy są gorsi? Nie znają się na dobrym kinie? Ależ skąd. Po prostu maja inny gust. Moim znajomi są podzieleni i dla wielu ten film to „nuda w #!$%@?”. Przytoczę
To jest genialny film, jeden z najlepszych jakie widziałem a pytając czy poleciał czy był za regałem wystawiacie sobie świadectwo osoby z móżdżkiem wielkości lepka od szpilki. I tyle piwniczaki!