Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dzisiaj zaległe filmy czarnego z Mario, z końcówki stycznia.
No jasna sprawa że mario nie jest przezroczysty, ale nie jest złym człowiekiem. Czarny za 2 piwki ( coś mu musi dawać) wciska surową zupke chińską i parówke - żeby wp^%lał, w ramach testu.
Wiadomo jaki jest Jaruś, nie trzeba mówić ale jak wypalił że widzowie chcą z mario streamów. Myślę no okej, zapytał się.
A ten jeszcze dorzuca, '' no ale nie mam internetu mobilnego, żeby gdzieś tu nagrywać na zewnątrz ''
No k^^wa, przecież to jest szczyt bezczelności. Ja rozumiem że Mario to nomad leśny, ale żeby tak traktować swoich znajomych, przyjaciół? Zamiast kupić mu kebaba, coś smacznego, już nawet nie wspominając o zaproszeniu go do domu na kilka godzin żeby zrobić tego lajta,
Sam już nie pamięta jak był pospolitym menelem, a widać z jaką pogardą traktuje Krzaklewskiego
Mario pijaczek fakt, ale on nie ma świadomości że Czarny codziennie trzepie hajs z dzieciaków, to widać

#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_15821209122CvkI58pROTodI0lE9YCjr.jpg
  • 4
@Mescuda: mario nie jest przezroczysty, ale nie jest złym człowiekiem.
dobre, złodziej i kłamca, ale złym człowiekiem nie jest

a mexyk nikogo do kawalerki nie zaprosi bo mieszka z matką i jakby znowu zobaczyła że jej nastoletni syn sprowadza śmierdzącego złodzieja, to by mexyk podzielił los krzaklewskiego. Jak mieszkał w wiekszym domu, to jeszcze można było to jakos ukryc, chociaz matka i tak się awanturowała