Wpis z mikrobloga

Potrzebuje aplikacji do udostępniania swojej lokalizacji znajomym na Iphone. Jest wiele aplikacji, które udostępniają naszą lokalizację na żywo + różne szczegóły ale wszystkie, które sprawdziłem ostatnio na Iphone generują za każdym razem odrębny odnośnik lub wymagają takiej samej appki u odbiorców.

Ja potrzebuję wygenerować raz link, wysłać znajomym lub dodać im uprawnienia, tak by w sytuacji gdy udostępniam swoją lokalizacje mnie widzieli, a gdy akurat nie udostępniam to oczywiście nie. Korzystałem z czegoś takiego kiedyś na androidzie ale teraz nie jestem w stanie znaleźć, na pewno było kilka aplikacji o podobnej funkcjonalności. Istotne jest bym nie musiał za każdym razem generować nowego linku i by można mnie było śledzić przez przeglądarkę.

Jaką aplikację polecacie?

#android #ios #iphone
  • 14
@support: potrzebna jest chyba appka Gmaps, ale to chyba wszyscy mają, z tego co kojarzę możesz włączać i wyłączać lokalizację. Musisz mieć tylko używanie w tle dla mapsów mieć włączone. Ale nie obiecuję, sprawdź. Bo nie używam tego, raz się bawiłem tylko
@jarqka: @fi9o: @Zsan: Panowie jeszcze raz powtarzam że chodzi o odnośnik do lokalizacji gdzie będzie mnie można śledzić w dowolnej formie, URL który nie będzie się zmieniał za każdym razem gdy klikam "udostępnij lokalizacje". Z iphona ja korzystam, Ci co mnie będą śledzić z przeglądarki na dowolnym urządzeniu.
@support: tak jak colega wspominał - Messenger. Masz to w pod trzema kropkami po lewej stronie na dole a później ikonka strzałki (trójkąta). Bez instalowania dodatkowych aplikacji i URLa