Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonim1133 Z calym szacunkiem mlodziencze ale to najpierw u Ciebie w glowie zakiełkowała mysl zwiazana z gejami, ktora później nam tu pięknie wylozyles.

Mysmy tylko sie rozmiarami ze @stitch przechwalali.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@urwis69: Młodzieńcze, chyba knpyku nie wiesz z kim tańczysz xD
Ale ogólnie spoko, możemy udawać, że jesteście stuprocentowymi owłosionymi samcami! Ja tam nic do gejów nie mam.
  • Odpowiedz
@anonim1133

@urwis69: Młodzieńcze, chyba knpyku nie wiesz z kim tańczysz xD

Ale ogólnie spoko, możemy udawać, że jesteście stuprocentowymi owłosionymi samcami! Ja tam nic do gejów nie mam.

Oj a ja stawiam teze, ze jednak cos do
  • Odpowiedz
Jako jedyny i ten trzeci, przywolales temat.


@urwis69: Czyli mówisz, że było dwóch facetów którzy bawili się razem swoimi siurkami, a ja jako trzeci co was na tym przyłapał mam mniejsze owłosienie na plecach?
  • Odpowiedz
@anonim1133 > Jako jedyny i ten trzeci, przywolales temat. @urwis69: Czyli mówisz, że było dwóch facetów którzy bawili się razem swoimi siurkami, a ja jako trzeci co was na tym przyłapał mam mniejsze owłosienie na plecach?

Nie. @Stitch Ci to wszystko ladnie wytlumaczyl ale skoro nie zrozumiales, to smiem twierdzić, ze dalsze proby tlumaczenia sa zbedne. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@anonim1133: ucz się ode mnie sztuki konwersacji. @urwis69: sie uczył

Jednakże popieram urwisa. Mysmy sie nie bawili wzajemnie siurkami. Ba, zaden z nas nie wspominal o waginosceptyzmie poza Tobą. Uderz więc w stół, a norzyce sie odezwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz