Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: jest jedzenie, jak ostatni raz byłem to było nawet dobre, a zawsze co najmniej zjadliwe. Zimą w pokojach da się siedzieć bez obawy o przeziębienie. Bodajże nawet mogą dać pościel. Jest ciepła woda. Wydaje mi się, że dostępny czajnik. Czego chcieć więcej XD
A co najważniejsze, możesz od ręki wyskoczyć na Śnieżkę, jest tak blisko, że aż miło.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitro_Express: ja tam byłem raz, w pazdzierniku w tyg. pokój miałem z łazienką za 50 zł chyba. Przyszedłem, umyłem się, zjadłem, poszedłem spać i znów w drogę. Nic więcej nie mogę powiedzieć niż "jest spoko".
edit: znaczy raz nocowałem, bywałem częściej.
@Barcol: W domu śląskim nie byłem ale oba pozostałe są ok, czysto, ciepło, jest wrzątek dostępny. W samotni jedyny minus to brak gniazdek z prądem w pokojach. Nie patrz na schroniska jak na hotele, a raczej jak na miejsca w których możesz przenocować ( ͡° ͜ʖ ͡°) A imho najlepsze schronisko w Karkonoszach to Szrenica (nie mylić z tym na Hali Szrenickiej)
@Nitro_Express: jeżeli płacisz tylko za jedno miejsce w dwójce to tak, mogą Ci kogoś dołożyć do dwójki.
@Barcol: jeszcze mi się przypomniało, że w dwójce w Strzesze Akademickiej była w pokoju umywalka, przydatne jak w nocy Ci się zachce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barcol: @Nitro_Express: Strzecha Akademicka - miło mnie zaskoczyła w ostatnie lato. Ot, planowałem pętelkę z powrotem do auta, ale nie chciało mi się już o czołówce robić z 5km z wizją noclegu w aucie. Pokój, łóżko, kocyk, a nawet ręcznik ogarnęli, bo ze sobą miałem nic. 2 tyg. temu sytuacja odwrotna. Nie mogłem się po 18 dodzwonić na miejscu do recepcjonistki...

Za to Dom Śląski zaskoczył pozytywnie. Miła pani z