Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zapisałam się na kurs alpha, czyli takie katolickie spotkania, bo chciałam tam poznać chłopaka.
W grupie miałam 9 dziewczyn i 3 chłopaków. Tylko jedna dziewczyna była zajęta, a chłopaków aż dwóch było zajętych. Ostatni chłopak, był co prawda wolny ale z wyglądu brzydki, niższy ode mnie i chyba zupełnie niezainteresowany dziewczynami.

"Młodość mija, a ja niczyja" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Są tutaj jakieś katolickie pary lub małżeństwa, które zechciałyby się podzielić informacją jak się poznały? Mam 25 lat, więc duszpasterstwa akademickie trochę odpadają :(

#katolicyzm #tfwnobf #przegryw #damskiprzegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 28
@zaba34: @Ignacy_Patzer:
Raz byłem na duszpasterstwie akademickim ze znajomą, sam ateistą jestem ale zawsze byłem ciekawy jak takie stowarzyszenia wyglądają więc się wybrałem xd
I właśnie przewagi nie uświadczyłem, proporcje były bliskie 1:1, fajni, ciekawi ludzie, ładne i zadbane dziewczyny (chłopcy też ( ͡ ͜ʖ ͡)).
Najwidoczniej tak u nich wyglądało, może to wyjątek skoro mówisz że taki niedobór chłopaków, może też zależy od miasta?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: rzuc te spotkania Alpha. Kogo nie poznałem z tych kursów to był nawiedzony, nieogarnięty, a kobiety to już wogle nasrane na łbie miały. Zachowania płci pięknej w rodzaju "wiecznej księżniczki". Normalni faceci nie chodzą na takie rakospotkania.
rzuc te spotkania Alpha. Kogo nie poznałem z tych kursów to był nawiedzony, nieogarnięty, a kobiety to już wogle nasrane na łbie miały.


@rafalopr: Z tym się nie zgadzam. Ja tam poznałem naprawdę wartościowych ludzi.
Było co prawda kilka mega fanatyków, którzy np. chcieliby aby homoseksualizm był karany więzieniem, ale generalnie to było dużo świetnych, normalnych ludzi.

Zachowania płci pięknej w rodzaju "wiecznej księżniczki".


Z tym się zgadzam. Niektóre dziewczyny są