Wpis z mikrobloga

#pathofexile
Od pewnego czasu nie grałem (2 ligi nie grałem), ale wchodząc na poe.ninja zobaczyłem, że w tej lidze dominuje nekromantka. Zawsze chciałem stworzyć jakiś ogarnięty build oparty na armii summonów, ale jakoś kończyłem jako slayer na cyklonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Były jakieś zmiany w drzewku ascendancy nekromantki? Jakieś unikaty dodano pod summonerów?
  • 6
@Savire510: Ligę temu summonerzy dostali potężnego buffa, w tej lidze nieodczuwalnego nerfa. Ostatni dodatek zaorał wiele nie-meta buildów, efekt jest taki, że po zagraniu summonerem z byle jakimi itemami, grając innymi buildami będziesz czuł problem z albo za małym dps, albo przeżywalnością - summonerzy nie mają tego problemu.
@Miecz12 Nie gralem summonerami (przynajmniej nie do endgame), ale właśnie zaskoczyła mnie ich popularność, bo zazwyczaj widziałem jakieś domyślne popularne buildy na szczycie w tym poe.ninja a tu wyskakuje summoner. O jakich QoL mówisz? Od pewnego czasu wgl nie siedziałem w path of exile, a steam mi teraz pokazuje 16gb patcha do PoE, więc nie wiem co dokładnie się wydarzyło.