Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z napięciem mięśnia rownoleglobocznego. Wiecie może jakie ćwiczenie robić żeby rozciągnąć ten mięsień bardziej. Chodzę na masaże tkanek głębokich to mi właściwie pomaga, bo nie odczuwam już takiego dyskomfortu. #mikrokoksy może #medycyna #cwiczenia #stretching #yoga #pytaniedoeksperta
Pawciosl - Mam problem z napięciem mięśnia rownoleglobocznego. Wiecie może jakie ćwic...

źródło: comment_1581858029rS9vClyUjpadpnTCsr43ZC.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Wczoraj byłam na siłowni, zajęcia ala joga/rozciąganie "zaawansowane", zaznaczę ze totalnie się na tym nie znam, ale pamiętam że padła nazwa m.in mięśnia który opisujesz.

Spróbuję opisać to jakoś, te które pamiętam, i dawały najmocniejszy efekt.

Przed przystąpieniem do ćwiczeń, instruktor prosił by pod żadnym pozorem, kiedy poczujesz że boli, że więcej nie możesz, nie wychodzić z pozycji gwałtownie, a bardzo ostrożnie cofać się krok po kroku. Ponieważ rozluźnisz różne parie kostne i tam blabla, może nie być ciekawie "

Na
  • Odpowiedz
  • 1
@Pawciosl nie mam pojęcia, raczej bez przesady, jeśli ćwiczysz normalnie, myślę że może być to dodatek po.
Zobaczysz sam, jak będziesz się czuł dzień później
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@S7-1500: polecam na początek iść na masaż tkanek głębokich u mnie w mieście to 60zl sesja. Jestem po 4 już i jest co raz lepiej.
  • Odpowiedz