Wpis z mikrobloga

Patrząc po tagu #ksiazki to chyba dawno nic nie zebrało takiej atencji xD No to lecimy z grubej rury ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wczoraj wrzuciłem okładkę książki Vademecum ojca autorstwa #korwin #jkm
https://www.wykop.pl/wpis/47376429/ksiazke-autorstwa-korwin-dorwalem-%CA%96-wolac-na-dobr/

Głupcem jest ten, który uważał, że Janusz będzie kazał długo czekać na #qualitycontent. Właściwie to już sama okładka budzi różne skojarzenia i niekoniecznie tak pozytywne jak Akademia Pana Kleksa. Nie jest moim zamysłem nabijanie się, chociaż pewnie wiele osób tak to odbierze. Nie planowałem pisania jakichś wstępów do screenów, ale w sumie to ciężko nie pochwalić Janusza za kunszt w jakim dyplomatycznie tłumaczy potencjalnej czytelniczce, że nie powinna tykać tej książki xD Zresztą, przeczytajcie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ksiazki #krul #korwincontent #dzieci #korwin #jkm #tatacontent
ecco - Patrząc po tagu #ksiazki to chyba dawno nic nie zebrało takiej atencji xD No t...

źródło: comment_1581854142KQl1vsewksDXrnRBlihal3.jpg

Pobierz
  • 17
@wespazjan: Co za bzdura? Mylisz może myślenie oparte na analizie rzeczywistości i sytuacji z myśleniem i funkcjonowaniem opartym o instynkt i innymi biologicznymi czynnikami wpływającymi na postrzeganie świata przez obie płcie. Chyba nie powiesz mi, że kobieta myśli w taki sam sposób co mężczyzna pełny testosteronu. Jeszcze nie spotkałem się z tym żeby taki facet łasił się do kobiety bo chce mieć segz bo tak bardzo pragnie powiększyć rodzinę o bobaska
@Anaheim:

Kobieta nigdy synowi nie powie żeby nie dał się popychać w szkole i oddał sk%synowi żeby wiedział że nie jest miękką pałą. Wątpię żeby kobieta była w stanie przekazać wartość budowania hierarchii w stadzie samców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakie bzdury xD Każda kobieta w mojej rodzinie, a także niektóre znajome przynajmniej raz przy mnie powiedziały tekst w tym stylu. Wręcz myślałem, że takie mamy społeczeństwo