Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
Az nie chce się wierzyć jak obrzydliwe komentarze dziś widziałam na temat Roberta. Najlepsze jest ze większość osób które się rzucają na niego nigdy niczego mu nie wpłaciła. Powiedzmy sobie szczerze - jest dużo osób które zbiegają się do takich afer jak muchy do gówna na żer. Dokonanie wpłaty nie daje wam prawa by mówić do niego jak do śmiecia. Nie wydawał kasy na przyjemności, tylko na pomoc córce. Obu stronom potrzeba trochę ochłonąć, ale jestem w stanie zrozumieć wzburzenie Roberta bo człowiek atakowany zawsze będzie się bronił. To wkurzające na codzień zmagać się ze swoimi problemami a na dodatek mieć taką ilość hejtu z którą trzeba się uporać. Nawet gdyby wam każdemu z osobna tłumaczyć to z uporem maniaka to, jak to powiedział Pudzian, i tak by to nic nie dało. Jeśli macie sugestie lub zażalenia to można je przekazać w inny sposób niż atakując i obrażać w tak odrażający sposób jak tu widziałam. W ten sposób nakręca się tylko negatywne emocje obu stron.

@robertt1969: każdy chciałby mieć takiego tatę ()

#pomagamypaulinie #afera #pomagajzwykopem #robertt1969 #wykop
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@oregon24: został zaatakowany wielokrotnie i to często w obrzydliwy sposób, jednak ciągle stara się prowadzić rozmowę z różnymi użytkownikami. Stworzono o nim znaleziska sugerujące że jest oszustem i wtedy czekano na jego reakcje. Istnieje coś takiego jak PW, ale zadawanie mu tam pytań już nie jest tak rozrywkowe, co? Ja na jego miejscu napisałabym atakującym i obrażającym mnie ludziom, że dla mojego zdrowia psychicznego przestanę wchodzić na wykop i czytać to
każdy chciałby mieć takiego tatę ()


@k8lin: no super tatko co kupuje jakieś dziwne suple i daje córce nie sprawdzając nawet co to jest.

To wkurzające na codzień zmagać się ze swoimi problemami


@k8lin: no dlatego najlepszym pomysłem było aby Paulina zrobiła sobie dziecko to wszystkie problemy znikną.

Podstawowa sprawa, jeżeli to lekarze zlecali mu podejrzane "zabiegi" i leki to taki super tata
@k8lin:

Wykop - masz tu pieniądze na pomoc córce!

Robert - bipu bipu iju iju


Są rzeczy obok których nie wolno przechodzić obojętnie, im odeszły zupełnie logiczne funkcje w dodatku idą w stronę kosmitów, magi i szarlatanerii. Broniąc ich wspierasz ludzi którzy sprzedają bajki pokroju leczniczej czwartej gęstości bipolarnej i żerują na niepełnosprawnych intelektualnie emerytach ...
trejn - @k8lin: 
Wykop - masz tu pieniądze na pomoc córce!

 Robert - bipu bipu iju ...
@k8lin on się nie broni tylko gryzie, a to różnica. Wrzuca excela gdzie wszystko jest git i temat zamknięty, a ci co zarzucają, z coś się nie zgadza przepraszają. Problem w tym że nic nie zostanie wrzucone
@k8lin już to tłumaczyłem jednej mirabelce co twardo go broniła. Rozróżnij ameby, które tylko rzucają wyzwiskami od ludzi, którzy merytorycznie wykazują, że coś jest nie tak i skupiajmy się na tym. Nad tymi wyzywającymi nie ma sensu się nawet pochylać, bo to podludzie i trolle.