Wpis z mikrobloga

  • 126
#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polska #polityka

No I się ładnie rozniosło :)

Polecam poczytać wątek.

https://www.reddit.com/r/europe/comments/f3igox/polish_mp_joanna_lichocka_showing_a_middle_finger/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Dziękuję pan Kaczyński i spółka oraz wyborcy tego tworu za niszczenie naszego wizerunku za granicą.
Need - #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polska #polityka

No I się ładnie rozniosło :)...

źródło: comment_1581679051OgbFZmXE2ZFt4V9i6BwS08.jpg

Pobierz
  • 22
Dodanie wpisu na reddicie to nie niszczenie wizerunku jak próbujesz tutaj zasugerować tylko celowe rozpieprzanie państwa i wprowadzanie miękkiego autorytaryzmu

@Need: No to tym bardziej warto się zastanowić, kto ten wpis dodał.
Dla Ciebie ważniejsze jest to kto dodał ten link niż sam fakt naplucia do mordy chorym Polakom?

@Need: Dla mnie najważniejsza jest prawda. Twierdzisz, że "Kaczyński i spółka" "niszczą nasz wizerunek za granicą", a ja tobie zwracam uwagę, że to nie "Kaczyński i spółka" dodali ten wpis na Reddit, żeby "niszczyć nasz wizerunek za granicą", tylko jakiś neuropejczyk, właśnie po to, żeby potem mogli krzyczeć "patrzcie co narobiliście, co o nas
Twierdzisz, że "Kaczyński i spółka" "niszczą nasz wizerunek za granicą", a ja tobie zwracam uwagę, że to nie "Kaczyński i spółka" dodali ten wpis na Reddit, żeby "niszczyć nasz wizerunek za granicą", tylko jakiś neuropejczyk,


@ibilon:

Dobra powiem wprost, bo już nie mam cierpliwości albo upadłeś na tą małą łepetynę albo płacą ci za bycie trollem i pisaniem takich bzdur. Obstawiam na drugą opcję.

Wytłumaczę jeszcze raz jak krowie na rowie,
Need - > Twierdzisz, że "Kaczyński i spółka" "niszczą nasz wizerunek za granicą", a j...

źródło: comment_1581680692TxvQa0cY4AQ5GDDnruRb5v.jpg

Pobierz
@Mikka: Przecież napisałem, że z płatnym trollem, który na dodatek bardzo #!$%@? wykonuje swoją robotę :) Normalni ludzie nie spędzają całych dni na wykopie tylko w tematach politycznych.