Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem biseksualna i czasem z mężem zdarza nam się zaciągnąć nieznajomą dupeczkę do wspólnej przygody.

Najśmieszniejsze jest postawa części społeczeństwa. Trzeba się ukrywać, żeby innym facetom z zazdrości, a innym kobietom w zaborczych związkach z poczucia zagrożenia żyłki nie popękały.

Znajoma po dwóch rozwodach i 2 dzieci każde z innym denerwuje się, że my siebie zdradzamy! Teraz jest w trakcie szukania trzeciego partnera i uważa siebie za porządną. Inna koleżanka kiedyś nieraz dawała dupy obcym typom na imprezach i zgrywa cnotkę, że jesteśmy nienormalni. Teraz ma nowego chłopaka i uważa, że oni są normalni. Nie uważa, że popełniała błędy przeszłości i niczego nie żałuje. Uważa, że była sama i mogła robić co chciała, a my za obopólną zgodą bawiąc się wspólnie nie powinniśmy nic robić, bo to puszczanie się wg niej.

Denerwuje mnie ta hipokryzja w ludziach jak bardzo chętnie oceniają i krytykują cudze życie. Wszystkie wyskoki są usprawiedliwione i normalne o ile są ich, a jak są innych to są nienormalne.

Życie w samotności i walenie się co tydzień z obcymi ludźmi bardziej normalne niż raz na pół roku urozmaicenie życia w związku. Większość ludzi jest spoko, ale logika niektórych hipokrytów wraz z ich docinkami jest porażająca.

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę to brzmi jakbyś urodziła się wczoraj i odkryła że ludzie wybielają siebie, a oczerniają innych. Mało kto jest zdolny do uczciwej samokrytyki, stwierdzenia „no tak, robię źle, muszę się poprawić”. I to nie tylko w sprawach łóżkowych, ale praktycznie w każdej dziedzinie życia.
I to ze ktośtam jest hipokrytą nie oznacza z automatu ze to co robicie jest dobre i moralne. Mi nic do tego co robicie w łóżku.
Trzeba się ukrywać, żeby innym facetom z zazdrości, a innym kobietom w zaborczych związkach z poczucia zagrożenia żyłki nie popękały.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie trzeba się ukrywać. Starczy o życiu łóżkowym nie paplać na prawo i lewo.
Do ukrywania to daleko ;)

@Amerykanski-Naukowiec: jeżeli koleżance to pasuje, to nikomu nic do tego ;) No co kto lubi.. Ale nie kumam po co się tym wszem i wobec chwalić.
Moje łóżko - moja
@n00_: Ale żenua.xD Ludzie mają różne fantazje i się w nich spełniają.xD Tutaj akurat facetowi dobrze podpadła kobieta bo to on korzysta i nie musi się nią dzielić z żadnym innym facetem. A są faceci co wolą z drugim posuwać własną żonkę.xD Trochę otwartości, Ciebie to nie dotyka i nie krzywdzi przecież i nikomu nic złego nie robią i nudą ich życie seksualne raczej nie zalatuje.xD Najlepiej na misjonarza pod kocykiem
@BigDaddyy: Ale żenua.xD Zanim zaczniesz pisać, to zacznij myśleć biedo umysłowa.xD Nikt mi nie zabroni wypowiedzieć się na temat brzydkiej i mało atrakcyjnej dziewczyny, która aby zatrzymać faceta idzie właśnie na takie kompromisy kosztem swojej niskiej samooceny i wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BigDaddyy: no jeżeli tej biedy umysłowej nie reprezentujesz to skąd te głupie pytania? Nie jesteś w stanie pomyśleć i wyciągnąć wniosków z jej wypowiedzi ...