Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, poznałem kilka miesięcy temu na Tinderze dziewczynę, jakoś tam rozmowa się rozkręca powoli i wszystko dąży do tego że się spotkamy i może coś z tego wyjdzie.
Rok wcześniej poznałem moją #fwb, z którą to teraz w styczniu spędziłem jeden wieczór gdy chciała spotkać się na seks. Zastanawiam się teraz czy powiedzieć dziewczynie z którą teraz kręcę że miałem taką akcję? Jestem raczej szczery i nie chciałbym komuś zmarnować życia, z drugiej zaś strony nie spotkaliśmy się jeszcze ani razu, w związku nie jesteśmy i się ciągle zastanawiam co zrobić. Podpowiedzcie mirki, co byście zrobili?

#anonimowemirkowyznania
#randki #tinder #badoo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to #!$%@?, teraz z tego może wyjść co najwyżej toksyczny związek. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty, nie mogłeś się powstrzymac czy jak? Opcje dwie 1. Mowisz prawdę 2. Nie mowisz i tak skazują ta relacje na porażkę. Miłość raczej nie rodzi się z takich chorych akcji, przynajmniej dla kobiety. Co za wyjątkowość jak pisałeś z nią a r... inna ? Może pobedziecie razem jakiś czas ale będzie
  • Odpowiedz
Jak cię może męczyć sumienie? Od czego do jasnej cholery, że z dziewczyną pisałeś na tinderze i w tym czasie uprawiałeś seks z inna? Weź to zapomnij już, seks jak seks nic szczególnego.
  • Odpowiedz
@MętnaBaba problem wlasnie polega na tym ze nie przestrzega sie zasad. Sa tematy ktore trzeba poruszyc i sa takie o ktorych lepiej nie mowic. Nie trzeba na poczatku spotykania sie wyznawać wszystkich swoich niecnych uczynkow. Jak by nie bylo nowy zwiazek biala karta.
  • Odpowiedz