Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, poznałem kilka miesięcy temu na Tinderze dziewczynę, jakoś tam rozmowa się rozkręca powoli i wszystko dąży do tego że się spotkamy i może coś z tego wyjdzie.
Rok wcześniej poznałem moją #fwb, z którą to teraz w styczniu spędziłem jeden wieczór gdy chciała spotkać się na seks. Zastanawiam się teraz czy powiedzieć dziewczynie z którą teraz kręcę że miałem taką akcję? Jestem raczej szczery i nie chciałbym komuś zmarnować życia, z drugiej zaś strony nie spotkaliśmy się jeszcze ani razu, w związku nie jesteśmy i się ciągle zastanawiam co zrobić. Podpowiedzcie mirki, co byście zrobili?

#anonimowemirkowyznania
#randki #tinder #badoo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: był seks i tyle, zapomnieć. W ogóle wyobrażam sobie wasze spotkanie i jak nagle w jakimś momencie zaczynasz gadkę, ej bo ja ten w styczniu czyli mniej więcej w połowie naszej znajomości na tinderze uprawiałem seks z inną dziewczyną. No gosciu proszę cię :D
  • Odpowiedz
@jndr00 człowieku niektóre kobiety, tak jak @ulomka wolą wiedzieć bo np. mężczyzna, który miał fwb jest u nich po prostu skończony i nie będą chciały z takim człowiekiem wejść w związek a nie jak Ty napisałeś, że będą to wywlekać...
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz wybadać jaki stosunek ma ta dziewczyna do jednorazowych akcji typu fwb, bo jeżeli dla niej ktoś kto miał tego typu sytacje nie nadaje się do związku i ona nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz jej o tym. Ja bym wola wiedzieć czy typ miał fwb czy nie. Nie chciałabym być z taką osobą, która miała, a tym bardziej wchodzić w jakiś związek.
Więc jeśli okaże się, że laska tego nie toleruje, to raczej odpuść sobie ją i tyle.
  • Odpowiedz