Wpis z mikrobloga

@Manhunt93: To nie było obrażenie, to było czyste #!$%@? na was bo ile można #!$%@? powtarzać o tych znacznikach. Potem 2 #!$%@? przychodzi po 30 minutach, oczywiście też znaczników nie mają. Jeżeli nie potrafią ludzie przyjść na czas i przynieś własnego znacznika albo nawet #!$%@? 2 różnych koszulek. To ja podziękuje za przychodzenie takich ludzi.
@blblbl: dzięki, nie zdążyłem podziękować :D

btw. @pawelgk - możesz zwiększyć limit do 16? chcę brata wziąć :) a myślę, że jeszcze jeden spokojnie się znajdzie na zmianę. Jak nie, to ja z młodym będę się zmieniał po prostu, by było uczciwie.
Panowie @kapslusz i @Manhunt93 uprzejmie prosi się o wypisanie kolegów "z zewnątrz". Od stu lat panuje tu zasada, że poboczni koledzy są uzupełnieniem składu w sytuacjach kiedy brakuje nam ludzi z owego przybytku (patrz wpisy sprzed paru lat)... No chyba że koledzy posiadają konta...
@daro2822: z zewnątrz tzn? czyli rozumiem, że jak ktoś odkrył dopiero teraz to granie ale chodzić będzie regularnie to nie ma opcji się dostać bo "stali bywalcy" mają pierwszeństwo? czy specjalnie do tego muszą zakładać konto na wykopie? post się pojawia równo dla wszystkich - kto pierwszy ten lepszy