Wpis z mikrobloga

Da się... fajnie się przekonać, że da się zebrać do kupy ponad 20 osób randomowych dla siebie na wzajem, iść na kręgle i dobrze się bawić. Dziękuję Wam za super atmosferę, ciekawe rozmowy i zdrowa rywalizację na torze.
Szczególnie nasz @Przegwin zasługuje na pochwały. Wczoraj wygrał nasz szacunek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wybaczcie za organizacyjne niedociągnięcia ¯_(ツ)_/¯

Liczę, że gdy przyjdzie czas spotkać się ponownie nie zawiedziecie i znów spotkamy się po to żeby wspólnie fajnie spędzić czas. Najbliższa okazja, której termin i organizatorów znamy? 25.04 (moje imieniny ( )) i sprzątanie brzegów Warty. Szczegóły TUTAJ. Polecam się dołączyć, po wszystkim grill i myślę, że może skończyć się też całkiem ciekawie dla całej grupy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

I pamiątkowe zdjęcie wygrywów ()
Ps. Jak o majonezie mowa to tylko Pegaz ()



#piwowpoznaniu #poznan #wykoppiwo #chwalesie #wygryw
Pobierz Pociongowy - Da się... fajnie się przekonać, że da się zebrać do kupy ponad 20 osób r...
źródło: comment_1581580448uuubeKxZTkYYDVCQ2HPiwX.jpg
  • 78
@Sorce_Eastwood niestety ale jak mam zapamiętać żeby wołać kogoś osobno jak to może być za miesiąc, 3 tygodnie albo może nawet 3 miesiące? Obserwować i tyle.
A bawiliśmy się na prawdę super i po tym co widziałem i slyszalem wszyscy zadowoleni byli. Warto ;)