Wpis z mikrobloga

Czytam wpisy @kleboldswaifu i jestem przerażona. Czym tu się szczycić? Jak bardzo trzeba mieć zszargane poczucie własnej wartości, by zarabianie ciałem traktować jako coś, czym można się chwalić i podbudować swoje ego, w dodatku na takim portalu? Jeszcze jej bijcie brawo, dramat.
Niestotne, co ta dziewczyna wypisuje. Że lubi tę robotę, że to jej pasja, że jest szczęśliwa. Gdyby naprawdę była, to by nie szukała poklasku w internecie. Bardzo jej współczuję, może i nie posiada kręgosłupa moralnego, ale kiedyś ją to uderzy ze zdwojoną siłą i skończy się to tragedią.
Dalej nakręcajcie tę spiralę, rozrywka dla szarej masy, cisnąć bekę ze zniewolonej przez własny umysł, narkotyki i alkohol nastolatki. Banda dzieciaków znalazła sobie atrakcję. Tfu.
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #patologiazewsi #logikarozowychpaskow #divyzwykopem
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norepinefryna_: rozumiem jak jakas Hanabała czy inny Mirek wrzuca zdjecie obiadu, zeby sie pochwalic to jest tak naprawde nieszczesliw, szuka atencji i akceptacji bo nie umie gotowac? Babka robi swietny biznes (z reszta, Ty na dawaniu chadom nie zarabiasz, ona tak), na dodatek nabija sobie atencje u spermiarzy, korzysta z zycia. Ale wykopkow musi oczywiscie bolec dupa jak komus w zyciu wychodzi
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: A czego ty niby oczekujesz, że założymy przytułek dla zbłąkanych moralnie #!$%@?? Że ktoś popędzi na rumaku do Bydgoszczy i jej tam zaufunduje oświecenie jak to zbłądziła, że potrzebuje pomocy, że to że sramto? To jak z alkoholikami, nie pomożesz nikomu na siłę jeśli sam sobie choć trochę nie chcę pomóc. Poza tym widać że rodzice świetnie się #!$%@? spisali, a to ich odpowiedzialność aby jej wpoić coś sensownego
  • Odpowiedz
@Wjorgus: Chyba jeszcze dzisiaj nie waliłeś, że chodzisz taki nabuzowany z rana xD ja nie szukam atencji na wykopie bo mam jej wystarczająco w prawdziwym życiu spermiarzu xD
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_ problem jak #!$%@?. Lubi to co robi i ok. Po #!$%@? drążyć temat. Nie zagłębiam się w jej wpisy bo za dużo tego ale znalazła ścieżkę przez którą chce iść przez życie i ok. Czy to programista czy prostytutka czy murarz to jeśli lubi to co robi to lepiej dla klienta. Takie jest moje zdanie
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Kwestia głupiego buntu młodzieńczego. Ja w tym wieku ćpałem na potęgę i handlowałem dragami, jakbym był laska to też bym się pewnie #!$%@?ł bo były takie pomysły, ale wcale nie byłem nieszczęśliwy. Było zajebiście i też cisnęliśmy z ziomkami bekę z grzecznych chłopców próbujących nas umoralniac. Jak mawia klasyk - niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć jak świat płonie. Im większy hardkor i #!$%@? tym lepiej.

Na szczęście moją
  • Odpowiedz
LOL dawanie dupy jakimś zjebom za dwie stówki stało się zapytaniem o moralność , że niby normalna praca ()

W #!$%@? normalna, chapanie spoconych #!$%@?ów .
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: robota jak każda inna, niech robi co chce, śmieszy mnie że niektórzy przejmują się życiem jakieś randomowej laski z internetu i chcą jej "pomóc".
natomiast to prawda, że nie wygląda na specjalnie szczęśliwą, mimo że na taką pozuje. są laski, świadome, wykształcone, które prowadzą swoją "karierę"w taki a nie inny sposób i nie mają z tym żadnego problemu - i są takie jak ona, które wyglądają, jakby chciały usilnie
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: A ja mam to w dupie. Nikt jej do niczego nie zmusza. Skąd wiesz, że jest nieszczęśliwa? Nie każdy musi żyć wg ram normalności, które ty sobie narzuciłaś. Nie każdego to uszczęśliwi. Mnie osobiście jej osoba zupełnie nie obchodzi, ale przynajmniej jest jakiś nietypowy i ciekawy element na tym nudnym portalu (w porównaniu np. do reddita).
  • Odpowiedz
Czytam wpisy @kleboldswaifu i jestem przerażona


@Norepinefryna_: A ja mam to w dupie.

Napisałem tu o tym tylko dlatego, że ludzi którzy mają takie tematy w dupie nie słychać, bo właśnie mają je w dupie i się nie wypowiadają. Idioci którzy się podniecają jakąś przypadkową wywłoką i namiętnie komentują jej wysrywy stwarzają jakieś mylne wrażenie jakoby użytkownicy wykopu w większości się nią przejmowali.
  • Odpowiedz
czym ona się różni od tych dziewczyn co miały np 6 partnerów w łóżku w wieku 20 lat?


@Pawel993: Tym że one się tym nie szczycą i nie są uzależnione od twardych narkotyków i alkoholu. Wystarczy różnic?
  • Odpowiedz
A ja mam to w dupie. Nikt jej do niczego nie zmusza. Skąd wiesz, że jest nieszczęśliwa? Nie każdy musi żyć wg ram normalności, które ty sobie narzuciłaś. Nie każdego to uszczęśliwi. Mnie osobiście jej osoba zupełnie nie obchodzi, ale przynajmniej jest jakiś nietypowy i ciekawy element na tym nudnym portalu (w porównaniu np. do reddita).


@bircov: Bo kurna widać. Osoba szczęśliwa cieszy się życiem bez potrzeby zakładania tysięcy kont
  • Odpowiedz
Tym że one się tym nie szczycą i nie są uzależnione od twardych narkotyków i alkoholu


@ediz4: skończ #!$%@?ć bez sensu, idź sobie do klubu jakiegokolwiek i zobacz, po prostu #!$%@? logika różowych że jedna ma więcej atencji niż one i hejt się na nią wylewa, a same jak widzą chada to się #!$%@?ą
  • Odpowiedz